На правах реклами:

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда та регіону

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда

www.chervonograd.biz

 

молодь-за віру Христову

   Автор публикації: Міська рада                                          Категорія: Сторінка міської влади
 

МОЛОДЬ  -- ЗА ВІРУ ХРИСТОВУ

 

           У дні підготовки до величного свята – Воскресіння Господнього --  педагогічний та учнівський колективи ЧЗШ №7 спільно з відділом освіти Червоноградської міської ради та Інформаційно-методичним центром освіти організували на базі школи науково-практичну конференцію «Сучасна молодь і християнські цінності».  Проведена під час Тижня духовності, вона стала визначною подією як у самому навчальному закладі, так і для запрошених старшокласників та вчителів основ християнської етики нашого регіону. Захід проходив під опікою та благословенням священиків Соснівських  церковних громад.

 

Розповідає заступник директора Червоноградської загальноосвітньої школи №7  

Наталія КАСЬЯНОВА:

 

         --Гостям та учасникам конференції показали виставки дитячих робіт, які спеціально до Тижня духовності розмістили на видних місцях. Серед них: «Світ, створений Богом» (1 кл.), «Ісусе, мій Боже, я вірю в Тебе» (3 кл.), «Сторінками Біблії» (2-А кл.), «Зустрічаючи свято Воскресіння Господнього» (2-Б кл. та 4 кл.). Учасники факультативу «Народознавство» (учні 5, 6 класів) власноруч виготовили  плакати-стіннівки, на яких висловили свої прохання і подяки Господу Богу. Старшокласники подали на альбомних аркушах свої улюблені Біблійні цитати. Активно попрацювала в цьому напрямку і наша шкільна бібліотека – її стенд «Читаючи Біблію» сподобався всім.

           Протягом Тижня Духовності, який проходив з 8 по 14 квітня нинішнього року, вчителями основ християнської  етики, класними керівниками проведено цікаві виховні заходи:

-          «Стежиною добра» - 5 клас ;

-          «Роль віри в житті людини» - 9 клас;

-          «Молодь і християнські цінності» - 6 клас;

-          «Бог у житті людини» - 10 клас;

-          «Христос – дорога правди і життя» - 7 клас.

           Вчителем основ християнської етики Оленою Василівною Макар проведено відкритий урок з теми «Добро в житті християнина. Прощення і вибачення» --  для учнів 4 класу.

Цікавими були бесіди  учнів 8 та 9 класів з сестрами-редемптористами зі Львова. Цю зустріч допоміг організувати настоятель храму Святих Апостолів Петра і Павла отець Зиновій.

Кожен день Тижня Духовності розпочинався спільною молитвою священнослужителів, учнів, учителів у певних наміреннях:

-          1 день - за шкільну родину, дітей та молодь України і світу, усіх, хто навчається, і за тих, хто навчає, за дітей з особливими потребами, толерантне ставлення до них;

-          2 день - за наші сім'ї, родини, які мають бути колискою духовного життя і виховання для кожної дитини;

-          3 день - за духовних провідників народу – священиків, монахів, катехитів, учителів основ  християнської етики, їх жертовне служіння на ниві духовності;

-          4 день - за нашу державу Україну, мудрих провідників народу, її лідерів, які би дбали за кожну людину;

-          5 день - за усвідомлення людством своєї великої відповідальності за створений Богом світ.

 

            Робота з дітьми в напрямку активного вивчення Біблії, християнських цінностей, прищеплення віри в Бога як основи способу життя сучасної людини позитивно впливає на загальний навчальний процес у школі. Не дивно, що наш досвід роботи стає цікавий колегам, старшокласникам інших шкіл. Нинішня конференція власне це й  підтвердила. 

 

            Основна подія заходу відбувалася в актовому залі. Тематично прикрашений, з фігурою Божої Матері, із запаленою свічою на столику біля сцени... Все настроювало на розмову високодуховну і щиру. 

 

        --Ми зібралися тут, аби засвідчити свою християнську віру, обговорити насущні проблеми виховання і запропонувати нові, актуальні теми для вивчення на уроках християнської етики, - сказала, відкриваючи конференцію, методист Інформаційно-методичного центру міського відділу освіти Любов Степанівна Хляка. -- Теми для обговорення визначили ви самі, дослідили їх, опрацювали відповідну літературу. Пора виходити на ширшу аудиторію! І власне нинішня конференція має узагальнити цей досвід, показати дороги для  активнішого просування християнських цінностей у повсякденне життя наших людей.

 

           Учениці ЧЗШ №6 Оксана Котуха і Софія Пелих (керівник – Лень Г.В.) присвятили свою роботу значенню храму в житті людини. Вони знайшли чимало цікавих історичних фактів про структуру, символіку і духовне значення церковної споруди, довели, що храм від найдавніших часів до сьогодні є виявом Божої присутності на Землі.

 

            Тему ролі сім’ї у морально-духовному вихованні дітей розкрила Вікторія Ващук із ЧЗШ №5 (керівник – Ващук Н.П.). Батько дівчинки – священик, мама – вчитель  християнської етики. Вона переконана, що першорядна роль у вихованні належить саме батькам, їх благодатній щоденній присутності в житті дитини. Однак, проведене в цій школі опитування показало, що лише третина учнів виховуються в повних сім’ях, у решті – батьки (або й обоє батьків) перебувають поза межами дому, на заробітках. В цих умовах надзвичайно великої ваги набуває християнська опіка. Вона може надходити від учителя, духівника, від бабусь і дідусів. Їх настанови, поради, щирі молитви матимуть вирішальний вплив у морально-духовному становленні юнака чи дівчини. І дорога ця, об’єднавши старання всіх, обов’язково приведе молоде покоління до храму Божого.

 

             Про зрілий погляд наших старшокласників на особливо складні й мало обговорювані в стінах школи життєві проблеми засвідчив проект «Подаруй мені, мамо, життя!», представлений ученицями ЧСШ №8 Катериною Гарасюк та Роксоланою Зубкович (керівник – Банах Г.М.).

 

            Зацікавлено було сприйнято й виступ учнів нашої школи Руслана Гриника та Андрія Стопчанського (керівник – Цінцірук Л.Б.) про роль віри в житті людини. Використовуючи інтерактивні методи подачі підготовлених матеріалів, діти зуміли донести до всіх присутніх своє дійсно глибоке розуміння християнських цінностей.

           

            Згодом, у дружньому колі, під час підведення підсумків конференції, всі присутні мали можливість висловити своє бачення піднятих проблем. Воно – одностайне: зустріч дійсно була надзвичайно корисною, сприяла поширенню кращого досвіду роботи, показала нові можливості школи в утвердженні християнської моралі серед учнів.

 

            Нехай буде благословенна наша дорога до Бога! Власне це підтвердила і Хресна Хода, проведена 14 квітня в місті Соснівка, в якій найактивнішу участь взяла вся наша школа.

 

 

Записала Тамара БАБІЙ.

 Переглядів: 807 | Дата розміщення: 30 квітня 2013
 
Інформаційне повідомлення

. Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Курси валютПанель керуванняПопулярне на сайті


Наше опитування

Соснівці потрібен сайт?

ТАК
НІ


Останні коментарі

Написав: MonteroBem
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: Richardzer
В статті: Фасадні роботи

Написав: Richardzer
В статті: Фасадні роботи

Написав: miracle
В статті: Фасадні роботи

Написав: JosephGoma
В статті: Фасадні роботи

Написав: iterloora
В статті: Фасадні роботи

Написав: Travisson
В статті: Фасадні роботи


Посилання

Ділові люди Червонограда
Новини Червонограда
Сокаль і сокальщина
Недорогий хостинг
Додай свій сайт
Сайт-візитка за 1 день

Найважливіші події

Польща погодилась працювати над скороченням "чорного списку" українців
Україна домовилась про спільну роботу з поляками над скороченням списку українців, яким заборонений в’їзд у Польщу.

OVERTIME: Головні економічні новини за вихідні
Головні економічні новини за 18-19 листопада - про Ryanair, Приватбанк і борги за тепло.

Фейгін упевнений, що Сущенка в РФ засудять до 20 років
Адвокат українського журналіста Романа Сущенка впевнений, що його підзахисного засудять до 20 років у російській в'язниці.

10 заповідей нової України


Публікації

Перекази зменшуються, безробіття знижується, дотації ростуть
В Україну пересилають все менше коштів, багатії отримують все більше дотацій, загальна кількість робочого населення падає – щотижневий замір ...

Що насправді думає громадянське суспільство в Україні про перспективу миру на сході?
У той час, як переговори на високому рівні застрягли на критичних пунктах, локальні зусилля можуть допомогти розрядити напруженість та підготувати ...

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто
Навіть якщо справді литовські фірми-постачальниці "євроблях" порушують закон, і з часом Литва перекриє потік авто з неї – це не зніме проблеми ...

Червоноград. АвтострахуванняПро інтернет, дизайн та рідну мову (блог Циганика Влада)


Фейсбук-лайфхак, який полегшить життя вам та вашим друзям і підписникам
Фейсбук часто придумує нові інструменти чи вдосконалює вже існуючі налаштування. Даний хак складається з двох частин, які спільно дають прекрасні нові можливості: 1. Віднедавна з’явилася можливість додавати в альбоми не лише фотографії, але і ...

Вірус Petya. Як справитися з хакерською атакою?
Україною поширюється комп’ютерний вірус Petya.A — атаковано десятки компаній та установ. Вірус шифрує не окремі файли, а цілий розділ диска (тому), вимагаючи гроші за ключ розблокування. Метою зловмисного ПЗ є таблиця розміщення файлів NTFS. ...

3 програми, які допоможуть повернути втрачені дані
Втрата даних може статися на будь-якому пристрої, який здатний ці дані зберігати – комп’ютер, планшет, флешка… Причини втрати даних: людська помилка, пошкодження файлу чи пристрою, злом, віруси і шкідливі програми, механічне ...

На злобу дня


Как только народ задает власти вопросы: «Почему в такой холод дома не отапливаются?» или «Почему в магазинах цены выше европейских?», глупый пингвин сразу прячет тело жирное в утесах.
--------------------------------------------------------------------Слідчі Державного Бюро Розслідувань тепер будуть називатися ТРУБАДУРИ.
--------------------------------------------------------------------Собчак - это тот случай, когда путь в президенты России лежит не через постель, а через стойло.
--------------------------------------------------------------------- Интересно, Путин знает, что по конституции избираться президентом можно только на два срока? - Знает. - А что говорит? - Говорит, что имеются в виду два пожизненных срока.
--------------------------------------------------------------------

Новинки музики та кіно


Panapic - музичний формат 70-х (фото, відео)
Наприкінці сімдесятих років минулого століття система Panapic була доволі популярною. Panapic - це не просто формат, а ціла мультимедійна система, ...

Група виконала пісню з зациклених фрагментів, використовуючи затримку в трансляції Facebook Live
Ірландська група The Academic провела пряму трансляцію на Фейсбуці, під час якої представила незвичайну версію своєї пісні «Bear Claws». Музиканти ...

Режисер фільму «Район № 9» опублікував нову CG-короткометражку Praetoria
Ніл Бломкамп (Neill Blomkamp), який є режисером таких фантастичних фільмів, як «Район № 9», «Елізіум - рай не на Землі» і «Робот на ім'я Чаппі», ...

Книги та підручники


Найзліша черепаха в світі (відео)
37-річний житель британського графства Камбрія Джон Френч рік тому придбав собі "сторожову черепаху". У всякому разі, озлоблений зелений вихованець по кличці Тіммі поводиться саме так. Він кидається ...

Що означають назви країн Північної і Центральної Америки?
Чому Канада називається Канадою, Куба - Кубою, а Гондурас - Гондурасом. Ми заглянули в історію і спробували розібратися, як з'явилися назви 23 американських держав. 1. США (United States of America) ...

Зображення Сатурна, зроблені з апарата Кассіні (фото)
Космічний апарат Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (НАСА) «Кассіні» протягом 20 років надсилав на Землю зображення Сатурна. Космічний апарат Кассіні — ...

Цитата дня


"Я бы сказал, что сегодня Украина окончательно оформила свой развод с Российской империей и именно так по-философски мы должны это воспринимать" П. Порошенко, Президент Украины (Развод, визовый режим и ров с крокодилами по всей границе)

Про сайт


Сайт sosnivka.lviv.ua створено на прохання Міської ради міста Соснівки для висвітлення подій і новин нашого міста та регіону.
Позаяк Міській раді сайт раптом став непотрібним, підтримкою та наповненням займається розробник — Циганик Влад.

Реклама на сайті


Шановні рекламодавці!
У вас є можливість розмістити рекламу на сайті.
За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до Адміністрації.

Нас відвідують


Locations of visitors to this page