На правах реклами:

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда та регіону

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда

www.chervonograd.biz

 

молодь-за віру Христову

   Автор публикації: Міська рада                                          Категорія: Сторінка міської влади
 

МОЛОДЬ  -- ЗА ВІРУ ХРИСТОВУ

 

           У дні підготовки до величного свята – Воскресіння Господнього --  педагогічний та учнівський колективи ЧЗШ №7 спільно з відділом освіти Червоноградської міської ради та Інформаційно-методичним центром освіти організували на базі школи науково-практичну конференцію «Сучасна молодь і християнські цінності».  Проведена під час Тижня духовності, вона стала визначною подією як у самому навчальному закладі, так і для запрошених старшокласників та вчителів основ християнської етики нашого регіону. Захід проходив під опікою та благословенням священиків Соснівських  церковних громад.

 

Розповідає заступник директора Червоноградської загальноосвітньої школи №7  

Наталія КАСЬЯНОВА:

 

         --Гостям та учасникам конференції показали виставки дитячих робіт, які спеціально до Тижня духовності розмістили на видних місцях. Серед них: «Світ, створений Богом» (1 кл.), «Ісусе, мій Боже, я вірю в Тебе» (3 кл.), «Сторінками Біблії» (2-А кл.), «Зустрічаючи свято Воскресіння Господнього» (2-Б кл. та 4 кл.). Учасники факультативу «Народознавство» (учні 5, 6 класів) власноруч виготовили  плакати-стіннівки, на яких висловили свої прохання і подяки Господу Богу. Старшокласники подали на альбомних аркушах свої улюблені Біблійні цитати. Активно попрацювала в цьому напрямку і наша шкільна бібліотека – її стенд «Читаючи Біблію» сподобався всім.

           Протягом Тижня Духовності, який проходив з 8 по 14 квітня нинішнього року, вчителями основ християнської  етики, класними керівниками проведено цікаві виховні заходи:

-          «Стежиною добра» - 5 клас ;

-          «Роль віри в житті людини» - 9 клас;

-          «Молодь і християнські цінності» - 6 клас;

-          «Бог у житті людини» - 10 клас;

-          «Христос – дорога правди і життя» - 7 клас.

           Вчителем основ християнської етики Оленою Василівною Макар проведено відкритий урок з теми «Добро в житті християнина. Прощення і вибачення» --  для учнів 4 класу.

Цікавими були бесіди  учнів 8 та 9 класів з сестрами-редемптористами зі Львова. Цю зустріч допоміг організувати настоятель храму Святих Апостолів Петра і Павла отець Зиновій.

Кожен день Тижня Духовності розпочинався спільною молитвою священнослужителів, учнів, учителів у певних наміреннях:

-          1 день - за шкільну родину, дітей та молодь України і світу, усіх, хто навчається, і за тих, хто навчає, за дітей з особливими потребами, толерантне ставлення до них;

-          2 день - за наші сім'ї, родини, які мають бути колискою духовного життя і виховання для кожної дитини;

-          3 день - за духовних провідників народу – священиків, монахів, катехитів, учителів основ  християнської етики, їх жертовне служіння на ниві духовності;

-          4 день - за нашу державу Україну, мудрих провідників народу, її лідерів, які би дбали за кожну людину;

-          5 день - за усвідомлення людством своєї великої відповідальності за створений Богом світ.

 

            Робота з дітьми в напрямку активного вивчення Біблії, християнських цінностей, прищеплення віри в Бога як основи способу життя сучасної людини позитивно впливає на загальний навчальний процес у школі. Не дивно, що наш досвід роботи стає цікавий колегам, старшокласникам інших шкіл. Нинішня конференція власне це й  підтвердила. 

 

            Основна подія заходу відбувалася в актовому залі. Тематично прикрашений, з фігурою Божої Матері, із запаленою свічою на столику біля сцени... Все настроювало на розмову високодуховну і щиру. 

 

        --Ми зібралися тут, аби засвідчити свою християнську віру, обговорити насущні проблеми виховання і запропонувати нові, актуальні теми для вивчення на уроках християнської етики, - сказала, відкриваючи конференцію, методист Інформаційно-методичного центру міського відділу освіти Любов Степанівна Хляка. -- Теми для обговорення визначили ви самі, дослідили їх, опрацювали відповідну літературу. Пора виходити на ширшу аудиторію! І власне нинішня конференція має узагальнити цей досвід, показати дороги для  активнішого просування християнських цінностей у повсякденне життя наших людей.

 

           Учениці ЧЗШ №6 Оксана Котуха і Софія Пелих (керівник – Лень Г.В.) присвятили свою роботу значенню храму в житті людини. Вони знайшли чимало цікавих історичних фактів про структуру, символіку і духовне значення церковної споруди, довели, що храм від найдавніших часів до сьогодні є виявом Божої присутності на Землі.

 

            Тему ролі сім’ї у морально-духовному вихованні дітей розкрила Вікторія Ващук із ЧЗШ №5 (керівник – Ващук Н.П.). Батько дівчинки – священик, мама – вчитель  християнської етики. Вона переконана, що першорядна роль у вихованні належить саме батькам, їх благодатній щоденній присутності в житті дитини. Однак, проведене в цій школі опитування показало, що лише третина учнів виховуються в повних сім’ях, у решті – батьки (або й обоє батьків) перебувають поза межами дому, на заробітках. В цих умовах надзвичайно великої ваги набуває християнська опіка. Вона може надходити від учителя, духівника, від бабусь і дідусів. Їх настанови, поради, щирі молитви матимуть вирішальний вплив у морально-духовному становленні юнака чи дівчини. І дорога ця, об’єднавши старання всіх, обов’язково приведе молоде покоління до храму Божого.

 

             Про зрілий погляд наших старшокласників на особливо складні й мало обговорювані в стінах школи життєві проблеми засвідчив проект «Подаруй мені, мамо, життя!», представлений ученицями ЧСШ №8 Катериною Гарасюк та Роксоланою Зубкович (керівник – Банах Г.М.).

 

            Зацікавлено було сприйнято й виступ учнів нашої школи Руслана Гриника та Андрія Стопчанського (керівник – Цінцірук Л.Б.) про роль віри в житті людини. Використовуючи інтерактивні методи подачі підготовлених матеріалів, діти зуміли донести до всіх присутніх своє дійсно глибоке розуміння християнських цінностей.

           

            Згодом, у дружньому колі, під час підведення підсумків конференції, всі присутні мали можливість висловити своє бачення піднятих проблем. Воно – одностайне: зустріч дійсно була надзвичайно корисною, сприяла поширенню кращого досвіду роботи, показала нові можливості школи в утвердженні християнської моралі серед учнів.

 

            Нехай буде благословенна наша дорога до Бога! Власне це підтвердила і Хресна Хода, проведена 14 квітня в місті Соснівка, в якій найактивнішу участь взяла вся наша школа.

 

 

Записала Тамара БАБІЙ.

 Переглядів: 1303 | Дата розміщення: 30 квітня 2013
 
Інформаційне повідомлення

. Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Курси валютПанель керуванняПопулярне на сайті


Наше опитування

Соснівці потрібен сайт?

ТАК
НІ


Останні коментарі

Написав: ArjunRampe
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: RichardEcole
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: Kermitrix
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: MonteroBem
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: Richardzer
В статті: Фасадні роботи

Написав: Richardzer
В статті: Фасадні роботи

Написав: miracle
В статті: Фасадні роботи


Посилання

Ділові люди Червонограда
Новини Червонограда
Сокаль і сокальщина
Недорогий хостинг
Додай свій сайт
Сайт-візитка за 1 день

Найважливіші події

У неділю до України прибуде другий гуманітарний вантаж із Китаю
До вильоту із Китаю готується другий борт, який має привезти до України медичний вантаж: маски, захисні костюми та інші протиепідемічні засоби.

В Україні за день виявили 46 випадків коронавірусу
Станом на 22:00 28 березня в Україні зафіксовано 356 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

COVID-19: В'їзди до Вінниці обмежено
З вечора 28 березня в’їзди до Вінниці обмежено, потрапити у місто можна з київського, немирівського та хмельницького напрямків.

10 заповідей нової України


Публікації

Стабілізаційний фонд для боротьби з коронакризою. Чи насправді це вихід?
В Україні уже двічі створювався Стабілізаційний фонд – у 2006 та 2008 роках. Сьогодні уряд знову пропонує створити такий фонд – для подолання ...

Чи витримуєте ви work-life balance працюючи з дому? Пройдіть ТЕСТ, щоб дізнатися
Дайте відповіді на 12 питань, щоб зрозуміти, що можливо досягнення балансу не потребує кардинальних змін.

Бог з пробірки, або Вірус стане перевіркою на міцність для всього світу
Реальність же в тому, що ми живемо пліч-о-пліч з епідеміями всю нашу історію – і різниця лише у викупі, який ми їм платимо. (рос.)

Червоноград. АвтострахуванняПро інтернет, дизайн та рідну мову (блог Циганика Влада)


Як з’явився знак питання?
Спочатку для позначення питального речення писали слово «питання» (лат. Quaesto). Для економії часу і паперу (а вони в той час були недешевими) слово скоротили до «qo». Процес подальшої еволюції знаку можна спостерігати на зображенні: Вам буде ...

Про новий український правопис
Ви вже навчилися вимовляти: проєкт, етер, дитирамб, павза та ирій? Цьогоріч, 22 травня Кабмін схвалив нову редакцію правопису української мови. Що ж, давно слід було. Мова змінюється і від цього нікуди не втечеш. Стара редакція українського ...

Слова омоніми в українській мові. Приклади омонімів
Омоніми (від дав.-гр. — «однаковий» + — «ім’я») — це слова, які збігаються у звучанні й на письмі, але мають різні, не пов’язані між собою лексичні значення. Омоніми потрібно відрізняти від багатозначних слів. Багатозначні слова мають ...

На злобу дня


"Крым останется в составе России, и эта тема закрыта раз и навсегда", - Лавров. Похоже, в Кремле считают, что Порошенко в Украине "раз и навсегда".
--------------------------------------------------------------------Пётр Алексеевич, журнал Forbes Украина опубликовал рейтинг 100 самых богатых украинцев в 2016 году, в котором отметил позитивную динамику роста вашего бизнеса. Скажите, пожалуйста, это элемент гибридной войны ...
--------------------------------------------------------------------Западные санкции начнут действовать только тогда, когда яхты Абрамовича, Сечина, Усманова и других будут курсировать исключительно в районе моря Лаптевых.
--------------------------------------------------------------------- Тебе не кажется, что в ходе «справедливых» реформ больше справедливости достаётся именно реформаторам? Это очень заметно на реформации их форм – реформаторы становятся всё толще и толще … - Ты знаешь, это ...
--------------------------------------------------------------------

Новинки музики та кіно


Джекі Чан заспівав душевну пісню про життя і друзів, яких вже немає (відео)
Передмова Джекі Чана до пісні "Все як раніше, тільки вас вже немає": «Коли людина раптом розуміє, що постаріла? Останнім часом щоразу, отримуючи ...

7 причин слухати музику на вінілі
Ріст популярності вінілу пов'язаний не тільки з повсюдною модою на вінтаж. Дізнайтеся ще сім причин, чому люди сьогодні слухають музику на платівках. ...

Чому в «Титаніку» Джек все ж помирає?
Одного разу в інтерв'ю режисер Джеймс Кемерон на питання "Чому в «Титаніку» Джек все ж помирає, адже на дошці було достатньо місця для двох?" ...

Книги та підручники


Mill Ends Park - найменший парк у світі
Мілл Ендс Парк - мініатюрний міський парк в американському місті Портленд, штат Орегон. Парк являє собою «кільце» на перетині двох вулиць з рослинами всередині нього, діаметром 0,61 м і площею 0,292 ...

Штукатурка чи поверхня планети? Зможете відрізнити?
Ви помічали іноді в облуплених стінах щось космічне? А в дитинстві чи не подорожували ви подумки по горах і долинах потрісканої стелі, лежачи в ліжку з грипом? Справді, іноді космічні пейзажі дійсно ...

Що знаходиться в морській воді, якщо заглянути в мікроскоп?
Біолог і фотограф Девід Літшвагер з Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США зачерпнув поблизу гавайських берегів два літри води, виплеснув її на рівномірно освітлену поверхню ...

Цитата дня


"Я бы сказал, что сегодня Украина окончательно оформила свой развод с Российской империей и именно так по-философски мы должны это воспринимать" П. Порошенко, Президент Украины (Развод, визовый режим и ров с крокодилами по всей границе)

Про сайт


Сайт sosnivka.lviv.ua створено на прохання Міської ради міста Соснівки для висвітлення подій і новин нашого міста та регіону.
Позаяк Міській раді сайт раптом став непотрібним, підтримкою та наповненням займається розробник — Циганик Влад.

Реклама на сайті


Шановні рекламодавці!
У вас є можливість розмістити рекламу на сайті.
За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до Адміністрації.

Нас відвідують


Locations of visitors to this page