На правах реклами:

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда та регіону

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда

www.chervonograd.biz

 

молодь-за віру Христову

   Автор публикації: Міська рада                                          Категорія: Сторінка міської влади
 

МОЛОДЬ  -- ЗА ВІРУ ХРИСТОВУ

 

           У дні підготовки до величного свята – Воскресіння Господнього --  педагогічний та учнівський колективи ЧЗШ №7 спільно з відділом освіти Червоноградської міської ради та Інформаційно-методичним центром освіти організували на базі школи науково-практичну конференцію «Сучасна молодь і християнські цінності».  Проведена під час Тижня духовності, вона стала визначною подією як у самому навчальному закладі, так і для запрошених старшокласників та вчителів основ християнської етики нашого регіону. Захід проходив під опікою та благословенням священиків Соснівських  церковних громад.

 

Розповідає заступник директора Червоноградської загальноосвітньої школи №7  

Наталія КАСЬЯНОВА:

 

         --Гостям та учасникам конференції показали виставки дитячих робіт, які спеціально до Тижня духовності розмістили на видних місцях. Серед них: «Світ, створений Богом» (1 кл.), «Ісусе, мій Боже, я вірю в Тебе» (3 кл.), «Сторінками Біблії» (2-А кл.), «Зустрічаючи свято Воскресіння Господнього» (2-Б кл. та 4 кл.). Учасники факультативу «Народознавство» (учні 5, 6 класів) власноруч виготовили  плакати-стіннівки, на яких висловили свої прохання і подяки Господу Богу. Старшокласники подали на альбомних аркушах свої улюблені Біблійні цитати. Активно попрацювала в цьому напрямку і наша шкільна бібліотека – її стенд «Читаючи Біблію» сподобався всім.

           Протягом Тижня Духовності, який проходив з 8 по 14 квітня нинішнього року, вчителями основ християнської  етики, класними керівниками проведено цікаві виховні заходи:

-          «Стежиною добра» - 5 клас ;

-          «Роль віри в житті людини» - 9 клас;

-          «Молодь і християнські цінності» - 6 клас;

-          «Бог у житті людини» - 10 клас;

-          «Христос – дорога правди і життя» - 7 клас.

           Вчителем основ християнської етики Оленою Василівною Макар проведено відкритий урок з теми «Добро в житті християнина. Прощення і вибачення» --  для учнів 4 класу.

Цікавими були бесіди  учнів 8 та 9 класів з сестрами-редемптористами зі Львова. Цю зустріч допоміг організувати настоятель храму Святих Апостолів Петра і Павла отець Зиновій.

Кожен день Тижня Духовності розпочинався спільною молитвою священнослужителів, учнів, учителів у певних наміреннях:

-          1 день - за шкільну родину, дітей та молодь України і світу, усіх, хто навчається, і за тих, хто навчає, за дітей з особливими потребами, толерантне ставлення до них;

-          2 день - за наші сім'ї, родини, які мають бути колискою духовного життя і виховання для кожної дитини;

-          3 день - за духовних провідників народу – священиків, монахів, катехитів, учителів основ  християнської етики, їх жертовне служіння на ниві духовності;

-          4 день - за нашу державу Україну, мудрих провідників народу, її лідерів, які би дбали за кожну людину;

-          5 день - за усвідомлення людством своєї великої відповідальності за створений Богом світ.

 

            Робота з дітьми в напрямку активного вивчення Біблії, християнських цінностей, прищеплення віри в Бога як основи способу життя сучасної людини позитивно впливає на загальний навчальний процес у школі. Не дивно, що наш досвід роботи стає цікавий колегам, старшокласникам інших шкіл. Нинішня конференція власне це й  підтвердила. 

 

            Основна подія заходу відбувалася в актовому залі. Тематично прикрашений, з фігурою Божої Матері, із запаленою свічою на столику біля сцени... Все настроювало на розмову високодуховну і щиру. 

 

        --Ми зібралися тут, аби засвідчити свою християнську віру, обговорити насущні проблеми виховання і запропонувати нові, актуальні теми для вивчення на уроках християнської етики, - сказала, відкриваючи конференцію, методист Інформаційно-методичного центру міського відділу освіти Любов Степанівна Хляка. -- Теми для обговорення визначили ви самі, дослідили їх, опрацювали відповідну літературу. Пора виходити на ширшу аудиторію! І власне нинішня конференція має узагальнити цей досвід, показати дороги для  активнішого просування християнських цінностей у повсякденне життя наших людей.

 

           Учениці ЧЗШ №6 Оксана Котуха і Софія Пелих (керівник – Лень Г.В.) присвятили свою роботу значенню храму в житті людини. Вони знайшли чимало цікавих історичних фактів про структуру, символіку і духовне значення церковної споруди, довели, що храм від найдавніших часів до сьогодні є виявом Божої присутності на Землі.

 

            Тему ролі сім’ї у морально-духовному вихованні дітей розкрила Вікторія Ващук із ЧЗШ №5 (керівник – Ващук Н.П.). Батько дівчинки – священик, мама – вчитель  християнської етики. Вона переконана, що першорядна роль у вихованні належить саме батькам, їх благодатній щоденній присутності в житті дитини. Однак, проведене в цій школі опитування показало, що лише третина учнів виховуються в повних сім’ях, у решті – батьки (або й обоє батьків) перебувають поза межами дому, на заробітках. В цих умовах надзвичайно великої ваги набуває християнська опіка. Вона може надходити від учителя, духівника, від бабусь і дідусів. Їх настанови, поради, щирі молитви матимуть вирішальний вплив у морально-духовному становленні юнака чи дівчини. І дорога ця, об’єднавши старання всіх, обов’язково приведе молоде покоління до храму Божого.

 

             Про зрілий погляд наших старшокласників на особливо складні й мало обговорювані в стінах школи життєві проблеми засвідчив проект «Подаруй мені, мамо, життя!», представлений ученицями ЧСШ №8 Катериною Гарасюк та Роксоланою Зубкович (керівник – Банах Г.М.).

 

            Зацікавлено було сприйнято й виступ учнів нашої школи Руслана Гриника та Андрія Стопчанського (керівник – Цінцірук Л.Б.) про роль віри в житті людини. Використовуючи інтерактивні методи подачі підготовлених матеріалів, діти зуміли донести до всіх присутніх своє дійсно глибоке розуміння християнських цінностей.

           

            Згодом, у дружньому колі, під час підведення підсумків конференції, всі присутні мали можливість висловити своє бачення піднятих проблем. Воно – одностайне: зустріч дійсно була надзвичайно корисною, сприяла поширенню кращого досвіду роботи, показала нові можливості школи в утвердженні християнської моралі серед учнів.

 

            Нехай буде благословенна наша дорога до Бога! Власне це підтвердила і Хресна Хода, проведена 14 квітня в місті Соснівка, в якій найактивнішу участь взяла вся наша школа.

 

 

Записала Тамара БАБІЙ.

 Переглядів: 1825 | Дата розміщення: 30 квітня 2013
 
Інформаційне повідомлення

. Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Курси валютПанель керуванняПопулярне на сайті


Наше опитування

Соснівці потрібен сайт?

ТАК
НІ


Останні коментарі

Написав: umnyedom
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: AndreySi
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: Brianlink
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: EROmogergy
В статті: Робота

Написав: Brianglymn
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: DouglasHap
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: MMAscex
В статті: Робота


Посилання

Ділові люди Червонограда
Новини Червонограда
Сокаль і сокальщина
Недорогий хостинг
Додай свій сайт
Сайт-візитка за 1 день

Найважливіші події

XML error in File: http://www.pravda.com.ua/rss/view_mainnews/
XML error: Mismatched tag at line 6

10 заповідей нової України


Публікації

XML error in File: http://www.pravda.com.ua/rss/view_pubs/
XML error: Mismatched tag at line 6

Червоноград. АвтострахуванняПро інтернет, дизайн та рідну мову (блог Циганика Влада)


XML error in File: http://404.in.ua/feed/
XML error: Undeclared entity error at line 28

На злобу дня


Fatal Error: could not open XML input (http://censor.net.ua/includes/jokes_ru.xml)
--------------------------------------------------------------------

Новинки музики та кіно


8-річна дівчинка-рекордсменка Кіра Касинець презентувала власний фільм до 55-річчя Кузьми Скрябіна (відео)
8-річна Кіра Касинець із Ужгорода, яка місяць тому встановила рекорд України з декламування напам’ять найдовшої скоромовки у світі (1035 слів!), ...

Штучний інтелект придумав «неможливу» мелодію. Людина зіграла її на фортепіано (відео)
Усе почалося з того, що в далекому червні 2018 року, на ютуб-каналі Sheet Music Boss, де публікуються відео фортепіанних уроків, виклали згенеровану ...

12 років тому ми вперше зустрілися з героями серіалу «Гра престолів» і ось як змінилися актори та актриси (фото)
Здається, це було лише вчора, коли ми чекали нових епізодів «Гри престолів», сподіваючись, що з нашими улюбленими героями буде все гаразд. Але ...

Книги та підручники


15 прикладів польоту кмітливої інженерної думки (фото)
Ми часто втрачаємо з уваги творчість і зусилля інженерів, які створюють приголомшливу інфраструктуру, що оточує нас. Просто погляньте на ці фотографії, і ви будете зачаровані розкішшю рукотворних ...

9 цікавих історичних фактів, про які ви, можливо, не знали
Чи знали ви, що на «Титаніку» були не тільки люди, що салат «Цезар» названий так зовсім не на честь римського імператора, а Червона планета насправді не червона? І як ви думаєте, що сталося з тим ...

17 слів, якими ви не користуєтеся, а дарма
Мабуть, бували у ситуаціях, коли потрібно щось пояснити своєму співрозмовнику, але, на жаль, відповідного слова в словниковому запасі немає. Пропонуємо до вашої уваги добірку слів, знанням яких ви ...

Цитата дня


Fatal Error: could not open XML input (http://censor.net.ua/includes/quotes_ru.xml)

Про сайт


Сайт sosnivka.lviv.ua створено на прохання Міської ради міста Соснівки для висвітлення подій і новин нашого міста та регіону.
Позаяк Міській раді сайт раптом став непотрібним, підтримкою та наповненням займається розробник — Циганик Влад.

Реклама на сайті


Шановні рекламодавці!
У вас є можливість розмістити рекламу на сайті.
За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до Адміністрації.

Нас відвідують


Locations of visitors to this page