На правах реклами:

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда та регіону

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда

www.chervonograd.biz

 

СЛОВО - ДЕПУТАТУ

   Автор публикації: Міська рада                                          Категорія: Сторінка міської влади
 

СЛОВО – ДЕПУТАТУ


Голова бюджетної комісії Роман Олексійович ЯСЕНИЦЬКИЙ:

«Працюємо в жорстких умовах, з мінімальними коштами. Але – працюємо!»


Наша Соснівка – одне з невеликих містечок, яких в Україні близько 200. Вже самою своєю появою в кінці 50-х років воно було запрограмоване на обслуговування зведених поряд шахт, і тільки завдяки їм виросло і сформувалося. Однак, час не стоїть на місці. Зростали, об’єднані однією спільною справою, місцеві родини, формувалася територіальна громада. Виростає вже третє покоління людей, у свідоцтвах яких записано: «місце народження -- Соснівка». І значного відтоку населення, як це має місце в багатьох подібних населених пунктах держави, в нас немає. Можемо з упевненістю сказати, що нині наша Соснівка – це одна велика сім’я.

Розуміння взаємовиручки, підтримки принесли з собою в Соснівську міську раду й народні обранці нинішнього скликання. Наш корпус складається з 34 депутатів, які сформували шість депутатських комісій. Багато молоді привели «Свобода», Фронт змін. А є злагода – буде й робота без конфронтації та протистояння. Бачу це на прикладі діяльності комісії з питань бюджету, майна, комунальної власності та приватизації, яку я очолюю. Працюємо разом: Ярослав Головін з Партії регіонів, Вадим Віліх з «Батьківщини», Андрій Заблоцький з Фронту змін, Василь Брухаль зі «Свободи». І в цьому я бачу найбільший наш позитив.

Бюджет Соснівки на 2013-й рік становить 4,8 млн. грн. Щоб уявити, наскільки мізерною є для нашого міста ця цифра, пропоную порівняти: бюджет сусіднього села Селець Сокальського району становить майже 8 мільйонів; бюджет Соснівської лікарні (яка є в підпорядкуванні Червоноградської центральної міської лікарні) – 5,5 млн. грн.

Основні статті видатків – дошкільний навчальний заклад №5, Народний дім «Просвіта», утримання апарату міської ради, благоустрій міста.

Торік довелося значну суму вкласти в КП «Соснівкажитлокомунсервіс» -- підприємство було під заставою банку і від цього знемагала вся місцева господарка. В нинішній рік місто увійшло з боргом 267,5 тис. грн.

Фінансова допомога місцевому комунальному підприємству у 2013 році, згідно з діючим законодавством, не передбачена. Та це не значить, що питання благоустрою міста не перебуватиме й надалі на контролі влади. Ми підтримали кандидатуру нового керівника КП «СЖКС» Юрія Кінаха, контролюємо його роботу. Є результат: Соснівка справилася з наслідками недавньої снігової стихії, місто вчасно було розчищено від заметів. Хоча всього, що потрібно, зробити не встигли. Задовільно лише те, що всі дороги протягом зимового періоду посипалися піском і не було травмованих пішоходів. При нагоді хочу подякувати всім, хто надав спонсорську допомогу – забезпечив паливно-мастильними матеріалами комунальну техніку!

Шукаємо можливості поповнення бюджету. Місяць тому вперше в історії Соснівки провели відкритий аукціон на отримання дозволу оренди приміщення, яке раніше займав Укртелеком. До речі, я – противник продажу державного майна, а от оренда – те, що треба. Вона дає стабільний, протягом багатьох років, дохід. Ми пройшли всі належні процедури підготовки до аукціону. Комісія вибрала орендаря, який запропонував достойну ціну. Надалі так само публічно, відкрито будемо працювати і в інших питаннях.

Найбільш болюче – підняття тарифів за користування комунальними послугами. З 2008 року ніхто за це навіть не брався. Тепер же всіма можливими засобами було поінформовано людей про перелік та періодичність надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, обґрунтовано структуру розрахунку тарифів. Громадські слухання проходили дуже бурхливо. Але рішення є (в тому числі й тут, на сайті міської ради), і вже з квітня маємо нову ціну, яка також дасть додаткові кошти в міський гаманець.

Цікаво, що в ході обговорення майбутньої вартості тарифів ще два будинки по вулиці Шевченка вирішили від’єднатися від КП «СЖКС» та створити свої об’єднання співвласників. Ми завжди підтримаємо таку ініціативу, бо господарем в наш час пора вже ставати кожному.

Це ж стосується приєднання до комунального майна міста двох колишніх робітничих гуртожитків шахт №5 «ВМ» та №8 «ВМ» -- будинки по вул. Театральна, 12 та вул. Театральна, 9. Ще один гуртожиток – по вул. Театральна, 11, який належить збагачувальній фабриці «Червоноградська», рада планує прийняти на баланс міста в другому кварталі нинішнього року. Це буде зроблено на вимогу мешканців цього будинку, хоч, правду кажучи, проблем тут – непочатий край.

Потужним джерелом коштів для Соснівки могла б стати шахта «Надія», яка зараз своїми податковими відрахуваннями підтримує Сокальський район. Наші депутати зверталися до керівництва копальні з пропозицією зареєструвати на території міста юридичну адресу шахти, відкрити офіс. Але позитивної відповіді немає. На фоні протистояння шахти і міської громади треба шукати можливості співпраці, а не розбрату, як це, на жаль, спостерігається сьогодні.

Отож, працюємо в жорстких умовах, з мінімальними коштами. Але – працюємо!

Звертаюся до мешканців Соснівки: приходьте до нас, давайте свої пропозиції! Адже бюджет міста – це кошти, які всі, до копійки, належать громаді. Контроль за їх використанням буде дієвішим, коли ми працюватимемо всі разом.Переглядів: 1287 | Дата розміщення: 5 квітня 2013
 

Прокоментував:  eurusd.trader
http://krysha-dom-uspeh.ru - сайт о доме и уютеІнформаційне повідомлення

. Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Курси валютПанель керуванняПопулярне на сайті


Наше опитування

Соснівці потрібен сайт?

ТАК
НІ


Останні коментарі

Написав: MonteroBem
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: Richardzer
В статті: Фасадні роботи

Написав: Richardzer
В статті: Фасадні роботи

Написав: miracle
В статті: Фасадні роботи

Написав: JosephGoma
В статті: Фасадні роботи

Написав: iterloora
В статті: Фасадні роботи

Написав: Travisson
В статті: Фасадні роботи


Посилання

Ділові люди Червонограда
Новини Червонограда
Сокаль і сокальщина
Недорогий хостинг
Додай свій сайт
Сайт-візитка за 1 день

Найважливіші події

Клімкін: США чітко заявили, що Україна буде в НАТО
Сполучені Штати висловили дуже чітку підтримку прагнення України до членства в НАТО, та підкреслили, що одного дня Україна буде повноправним членом Альянсу.

Сенцова відзначили премією імені Магнітського
Українського режисера, політв'язня Олега Сенцова відзначили міжнародної премією у сфері журналістських розслідувань і захисту прав людини в усьому світі імені Сергія Магнітського.

Хакери РФ удають із себе керівництво Держдепу США - Reuters
Хакери, пов'язані з урядом РФ, удають із себе співробітників Держдепу США в операції, спрямованій на зараження комп'ютерних систем державних установ США, аналітичних центрів і бізнес компаній.

10 заповідей нової України


Публікації

Люди Z. Якою є нинішня молодь, як з нею спілкуватися та до чого готуватися
Британська журналістка і дослідниця Хлоя Комбі розповіла про покоління Z, можливості блогінгу і здорові стосунки з новими медіа.

Як українцю купити нерухомість за кордоном
Придбання квартири або будинку за кордоном може бути хорошою довгостроковою інвестицією. Як отримати бажане і не втратити гроші? (рос.)

Шанс для партії Саакашвілі: президентські вибори у Грузії пішли не за сценарієм влади
Президентські вибори у Грузії стали особливими не лише тому, що це останнє пряме обрання голови держави. Ці вибори можуть стати початком докорінної ...

Червоноград. АвтострахуванняПро інтернет, дизайн та рідну мову (блог Циганика Влада)


Фейсбук-лайфхак, який полегшить життя вам та вашим друзям і підписникам
Фейсбук часто придумує нові інструменти чи вдосконалює вже існуючі налаштування. Даний хак складається з двох частин, які спільно дають прекрасні нові можливості: 1. Віднедавна з’явилася можливість додавати в альбоми не лише фотографії, але і ...

Вірус Petya. Як справитися з хакерською атакою?
Україною поширюється комп’ютерний вірус Petya.A — атаковано десятки компаній та установ. Вірус шифрує не окремі файли, а цілий розділ диска (тому), вимагаючи гроші за ключ розблокування. Метою зловмисного ПЗ є таблиця розміщення файлів NTFS. ...

3 програми, які допоможуть повернути втрачені дані
Втрата даних може статися на будь-якому пристрої, який здатний ці дані зберігати – комп’ютер, планшет, флешка… Причини втрати даних: людська помилка, пошкодження файлу чи пристрою, злом, віруси і шкідливі програми, механічне ...

На злобу дня


"Крым останется в составе России, и эта тема закрыта раз и навсегда", - Лавров. Похоже, в Кремле считают, что Порошенко в Украине "раз и навсегда".
--------------------------------------------------------------------Пётр Алексеевич, журнал Forbes Украина опубликовал рейтинг 100 самых богатых украинцев в 2016 году, в котором отметил позитивную динамику роста вашего бизнеса. Скажите, пожалуйста, это элемент гибридной войны ...
--------------------------------------------------------------------Западные санкции начнут действовать только тогда, когда яхты Абрамовича, Сечина, Усманова и других будут курсировать исключительно в районе моря Лаптевых.
--------------------------------------------------------------------- Тебе не кажется, что в ходе «справедливых» реформ больше справедливости достаётся именно реформаторам? Это очень заметно на реформации их форм – реформаторы становятся всё толще и толще … - Ты знаешь, это ...
--------------------------------------------------------------------

Новинки музики та кіно


Джекі Чан заспівав душевну пісню про життя і друзів, яких вже немає (відео)
Передмова Джекі Чана до пісні "Все як раніше, тільки вас вже немає": «Коли людина раптом розуміє, що постаріла? Останнім часом щоразу, отримуючи ...

7 причин слухати музику на вінілі
Ріст популярності вінілу пов'язаний не тільки з повсюдною модою на вінтаж. Дізнайтеся ще сім причин, чому люди сьогодні слухають музику на платівках. ...

Актор розкрив таємницю закінчення фільму «Початок»
Знаменитий британський актор, володар двох премій «Оскар» Майкл Кейн розкрив одну з головних загадок фільму режисера Крістофера Нолана «Початок». Про ...

Книги та підручники


Найцінніше в світі дерево (фото)
У 2014 році рибалка з Гонконгу на ім'я Мін Квок під час чергової риболовлі витягнув з сіті не рибу, а величезний шматок дерева. Тут би почати перейматися, але рибалка помітив, що з дерева витікає ...

Як виглядають «будинки богів» у Венесуелі (фото)
На Гвіанському плоскогір'я в Південній Америці розташувалися гори з усіченою, плоскою вершиною. Їх називають тепуї. Слово «тепуї» на мові індіанців пемон, корінних жителів Венесуели, Бразилії і ...

Як виглядають тварини зсередини (фото)
Орегонський зоопарк вирішив показати, як виглядають звірята зсередини, опублікувавши рентгенівські знімки тварин. Мешканці найстарішого зоопарку Орегона нещодавно проходили чергову перевірку ...

Цитата дня


"Я бы сказал, что сегодня Украина окончательно оформила свой развод с Российской империей и именно так по-философски мы должны это воспринимать" П. Порошенко, Президент Украины (Развод, визовый режим и ров с крокодилами по всей границе)

Про сайт


Сайт sosnivka.lviv.ua створено на прохання Міської ради міста Соснівки для висвітлення подій і новин нашого міста та регіону.
Позаяк Міській раді сайт раптом став непотрібним, підтримкою та наповненням займається розробник — Циганик Влад.

Реклама на сайті


Шановні рекламодавці!
У вас є можливість розмістити рекламу на сайті.
За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до Адміністрації.

Нас відвідують


Locations of visitors to this page