На правах реклами:

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда та регіону

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда

www.chervonograd.biz

 

Звіт міського голови м.Соснівки

   Автор публикації: Міська рада                                          Категорія: Сторінка міської влади
 

ВИСОКОПОВАЖНА СОСНІВСЬКА ГРОМАДО!

Сьогодні, з глибоким відчуттям повноти всієї відповідальності, я маю за честь презентувати результати власної роботи на посаді міського голови міста Соснівки. Дійсно майже три роки нашої діяльності, це солідний термін роботи, котрому можна надати цілком критичну оцінку.
Кожний міський голова приходить на посаду з власним баченням, ідеями та планами щодо розвитку свого міста. Звичайно, з перших днів своєї роботи стає зрозуміло, що в місті є сили, здатні або допомогти йому, або готові йому заважати. Так само і ми, приступаючи до виконання своїх обов’язків ставили перед собою конкретні цілі та знаходили шляхи їх досягнення.
Переконана, що без команди однодумців, досягнути значного результату в будь-якій справі практично неможливо. Тому хочу зазначити, що за вказаний період ми працювали напружено та зосереджено, прикладаючи максимум зусиль для вирішення насущних питань нашого міста.
Шановна громадо, не претендуючи на вичерпність, спробую максимально повно та зрозуміло висвітлити результати нашої праці, окреслити плани на майбутнє, і звичайно, із задоволенням відповім на усі ваші питання, адже ж мета у нас одна – процвітання та розвиток нашого рідного міста.
Отже, що ж предметно зроблено за вказаний період спільно з виконавчим комітетом та депутатським корпусом для забезпечення життєдіяльності нашого міста.
Насамперед, коротко ознайомлю вас з принципами формування міського бюджету, згідно з яким ми проводили фінансування усіх проектів. Тут наголошу, що місту потрібно не просто виживати, а системно розвиватися. Тому, на наше переконання, місто повинно мати бюджет спрямований саме на розвиток. Бюджет розвитку затверджується щороку та поповнюється з трьох основних джерел прибутку, а саме, – це продаж землі, продаж комунального майна (приватизація), та податок-транспортний збір.
Кошти, які поступають в бюджет розвитку, в повному обсязі, під сувору звітність, вкладаємо у справи важливі для міста, а це: ремонт доріг, освітлення вулиць, реконструкція приміщень та будівель тощо. Запевняю вас, жодна бюджетна копійка не потрачена поза межами затверджених витрат. Тим паче, що витрачання бюджетних коштів суворо контролюється чинним законодавством.
Зрозуміло, що самостійно, лише за рахунок міського бюджету, покращити життєдіяльність міста надзвичайно складно. Тому спільними зусиллями, дякуючи розумінню та підтримці, як Червоноградської міської ради, та обласної ради, за рахунок субвенцій з цих бюджетів ми спромоглися виконати практично всі завдання програми розвитку міста на 2006-2007 рр., особливо в частині, що стосується благоустрою та впорядкування території міста Соснівки.
Особливо знаковим є те, що до 50-річчя м.Соснівки, яке ми святкували в жовтні місяці 2007 р. ми належно підготувались, та реалізували чимало корисних проектів:
• реконструйовано систему водопостачання у підвідомчому міській раді яслах-садку № 5;
• реконструйовано дах та відремонтовано частину Народного дому, будинку №4 по вул. Галицькій;
• реконструйовано міський парк відпочинку;
• реконструйовано освітлення та вимощено бруківкою алею в районі вул. Львівська-Театральна;
• облаштовано майдан “Просвіта” та прилеглі до нього території;
• здійснено капітальний ремонт проїзної частини вул. Галицької;
• облаштовано водовідведення з підтопленої території в районі вул. 22 Січня (р-н заводу “Зміна”);
• здійснено освітлювальні роботи вулиць центральної частини міста (майдан “Просвіта”, вул.Галицька);
• реконструйовано стадіон ЗСШ №7;
• здійснено капітальний ремонт вулиць (асфальтування: вул. Львівська (центральна дорога), вул. Шашкевича);
• придбано техніку для КП “СЖКС” (сміттєва машина та екскаватор).
• встановлено нові лавочки на майдані “Просвіта”;
• збудовано дитячий майданчик в районі вул. Галицької;
• здійснюється щомісячне придбання ламп зовнішнього освітлення та заміна побитих ліхтарів в парку відпочинку та на алеї (вул. Львівська-Театральна);
• встановлено ялинки-красуні та придбано ялинкові прикраси, електричні гірлянди;
• придбано розсаду квітів для квітників на майдані “Просвіта”;
• успішно проведено першу акцію “Посади дерево і вирости його”(придбання саджанців дерев);

Хочу наголосити, що крім коштів меценатів-спонсорів, на всі перелічені об’єкти, ми як ніколи, спромоглися залучити і кошти з міського бюджету. Що свідчить про принципові зміни підходів до укладання кошторису міста.
Також в цьому році за кошти з бюджету розвитку міста ми маємо можливість провести поточні та капітальні ремонти доріг міста, зокрема реконструкцію вул. Шевченка-Козацька, поточний та капітальний ремонт доріг міста.
Дійсно міський бюджет не надто великий, щоб розв’язати цілу низку найрізноманітніших проблем сьогодення. Нам дуже важко без сторонньої допомоги, людей доброї волі, людей, які не байдужі до нашого міста, досягати значних позитивних результатів. Часто, зроблене не завжди впадає у вічі, однак як кажуть, усе починається з малого, і той хто хоче працювати обов’язково доб’ється успіху.
Особливо детально хочу загострити вашу увагу на питанні водопостачання нашого міста. До 2006 року питна вода в місто подавалась по графіку, зараз ми маємо питну воду постійно (крім нічного часу). У грудні 2006 року введено в експлуатацію водогін «Бендюзький водозабір – Соснівка» (в районі шахти № 5 «ВМ»), вартість труб якого профінансовано благодійною асоціацією «Аквасістанс» (Франція). Водогін експлуатується в повному режимі.Якість води, яка подається в мережу постійно контролюється відомчими лабораторіями «Водоканалу», міськСЕС, облСЕС, ДП «Західукргеологія». Питна вода, яка постачається до міста відповідає ГОСТу та ДержСаНПіНу. Разом з “Червоноградводоканалом” ми розпочали роботу над проектом цілодобового водопостачання міста від 2-х свердловин колишньої шахти № 5 “ВМ”, що дасть змогу подавати безперебійно питну воду соснівчанам.
Як вже згадувалось, чимало зусиль прикладається для освітлення нашого міста. Тут наголошу, що фінансування зовнішнього освітлення м.Соснівки проводиться за кошти з міського бюджету м.Червонограда. Однак і ми прикладаємо чималі власні зусилля. Так в 2006 році проведено ремонт зовнішнього освітлення в районі лікарні. Розпочато роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації на встановлення нових електроліній в районі вул. 22 Січня 4,6,8; вул. Театральна 14,16,18,20; вул. Театральна 2,4,6,8,10. Роботи по об’єкту заплановано розпочати в кінці жовтня місяця цього року.
Розроблено проект інвестиційної програми на 2009 рік згідно якого заплановано за кошти з державних програм провести:
- реконструкцію будинків з метою енергозбереження в будинках № 1, 3, 7 по вул. Шептицького; № 10, 12, 14, 16 по вул. Грушевського в м.Соснівці;
- реконструкція будівель я/с № 5;
- реконструкція будівлі (малого залу) Народного дому з метою влаштування обрядової зали.
З метою покращання благоустрою ринку, ми спільно з керівництвом ринку розробляємо проект реконструкції з метою встановлення нових модернізованих павільйонів, впорядкування території ринку.
До інших важливих здобутків слід віднести відкриття Соснівської державної нотаріальної контори, яка надаватиме послуги для соснівчан за всіма видами нотаріальних дій.
Цілковито вирішено питання встановлення меж міста Соснівки. Уже здійснено встановлення межових знаків. З цього питання ведеться тісна співпраця з “Інститутом Землеустрою”. Погоджуються та витримуються усі необхідні терміни.
Пильну увагу виконавчого комітету привертають аварійні будинки нашого міста. Так аварійний стан буд. №21,25,27 на вул. Львівській насторожив, як їх мешканців, так і комісію створену з спеціалістів Західного експертно-технічного центру.
В даний час вже проведено технічне обстеження несучих конструкцій житлових будинків, чекаємо висновку з метою визначення їх технічного стану для подальшого їх застосування та проведення відповідних аварійно-відновлювальних робіт.
Не залишено поза увагою і проблеми пов’язані з підтопленням житлових районів. Так з метою недопущення підтоплення південної частини міста, яка попала в зону відпрацювання ДВАТ “Шахта “Надія”” лав №143 та №157 в липні цього року проведено роботи із залученням ШБУ-4 по прочистці та поглибленню канави вздовж вул. Козацької.
Щодо важких питань, то цілком погоджуюсь з точкою зору, що сьогодні, значною мірою діяльність міського голови оцінюють по стану житлово-комунального господарства. Знаю що, це Ахілесова п’ята міста, і що тут чимало проблем. Однак саме комунальне господарство залишилось чи не останнім уламком радянської системи, котра суттєво перешкоджає усесторонньому, гармонійному розвитку міста. Особливо це актуально в частині фінансування. Якщо на інші сфери є хоч якісь надходження, то на “комуналку” практично нульові видатки. Разом з тим ми шукаємо шляхи виходу і з цієї ситуації.
Тут хочу наголосити, що саме із залученням депутатів Верховної Ради України В’язівського В., Деньковича І., Курпіля С., у вересні місяці зрушили питання щодо розширення міського кладовища ( роботи вже ведуться).
Продовжуючи скажемо, що значна робота проводиться і в гуманітарному блоці. Чільне місце займають питання спортивного виховання молоді та культурного життя соснівчан. Як казали давні греки в здоровому тілі – здоровий дух.
З підтримки виконавчого комітету Соснівської міської ради та спортивного клубу “Захід” проводяться спортивні заходи, які вже стали традиційними для нашого міста:
1. Турнір з футболу на кубок ім. Ю. Даниліва.
2. Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з футболу на кубок пам’яті Дмитра Михайлова.
3. Міждворовий турнір з футболу до дня Шахтаря.
4. Загальноміське святкування дня фізкультури та спорту.
5. Перший турнір з кікбоксінгу.
6. Всеукраїнський турнір з вільної боротьби.
7. Організовуємо секцію боксу, яка буде діяти вже з нового року.

Ще в цьому місяці вперше спробуємо провести міське свято “Козацькі забави”. Переконані, що саме такі заходи покликані виховувати молоде здорове покоління, котре в недалекому майбутньому прийме нашу життєву естафету.
З великим задоволенням хочу зазначити, що культурне життя нашого містечка перейшло на цілком новий етап власного розвитку. Питанням духовності надається пріоритетна перевага. Віримо, що тільки високодуховні люди спроможні змінити наше життя на краще.
Отже, традиційними вже стали фестивалі: “Рідв’яна Зірка”, “Краса душі”, участь в яких беруть колективи та виконавці з різних куточків нашого регіону.
Гарним подарунком для соснівчан став літературно-мистецький альманах “У полоні звуків, слів і фарб”, в якому зібрано твори 65 авторів – наших соснівчан.
Гордістю нашого міста поправу є ансамбль пісні і танцю “Червона Рута”, який прославляє Соснівку не лише в нашому регіоні, але й далеко за його межами. Ансамбль відомий в столиці нашої держави, в інших куточках України. А також, завдячуючи благодійному фонду Ренати Мерклє виїжджає на благодійні концерти в Німеччину.
Впродовж року силами колективів Народного дому, за участі Будинку дитячої та юнацької творчості проводяться різноманітного роду святкування державних, релігійних свят та обрядів, відзначення знаменних дат. Традиційними вже для нашого міста стали випускні вечори, які ми організовуємо на майдані «Просвіта»; День міста Соснівки.
Крім того, започатковано проведення барвистого“Свята осені”, в якому беруть участь всі організації та установи міста.
Продовжуючи свій виклад, не можу оминути увагою і наших меценатів. Велику допомогу міській владі в питаннях впорядкування та благоустрою міста надають шефи-підприємства: шахта “Візейська”, ВАТ “Львівська вугільна компанія”, шахта “Великомостівська”, ВТУ.
Приємно зазначити, що люди доброї волі є не тільки в нашому краї, а й з далекого закордоння. Щороку ми зустрічаємо гостей з Німеччини та Франції – це добродії та спонсори нашого міста, з якими ми підтримуємо дружні стосунки вже багато років.
Особливо теплі слова хочу висловити на адресу Ренати Мерклє, яка вже тривалий час опікується нашим містом. Саме з її фонду підтримується ансамбль “Червона Рута”. Крім того нею виділені кошти на реконструкцію даху ясел-садка №5, на реконструкцію кухні, пральні, придбано еклектро-газоплити та електром’ясорубку, м’який інвентар, іграшки для діток. Проплачується безкоштовний хліб для школярів з малозабезпечених сімей, дітей хворих на флюороз зубів, для стареньких одиноких соснівчан – це проект, який вже продовжується фондом декілька років.
Слова найщирішої вдячності висловлюю французам Сесіль та Крістіан де ля Бретеш, які залучили благодійну асоціацію «Аквасістанс» і профінансували закупівлю водопровідних труб для будівництва водогону «Бендюзький водозабір - Соснівка» для водопостачання міста, та надали величезну допомогу у проведенні веломарафону “Україна-Атлантика”, учасниками якого стали наші соснівські діти . Саме такі заходи несуть в світ добру славу про наше містечко та про нашу Україну загалом.
Крім зазначеного, Соснівська міська рада тісно співпрацює з організацією дітей-інвалідів “Промінь Надії”,з громадськими організаціями міста, територіальним центром соціального обслуговування одиноких людей похилого віку. Ми робимо усе можливе, щоб внести промінчик радості та надії в життя цих дітей та людей старшого віку.
З вересня місяця Соснівська міська рада відкрила в Інтернеті свою сторінку. Тепер про наше місто можна дізнатись в любому куточку світу.
Шановні соснівчани, дійсно, час в якому ми живемо далеко непростий та неоднозначний. Інфляція, політична нестабільність, перипетії з цінами, бюджетне “недоїдання”, інші прикрощі суспільного буття відображаються і на житті нашого міста.
Але незважаючи на всі негативні процеси, виконавчий комітет спрямовує свої зусилля на вирішення питань, від яких залежить життєдіяльність нашого містечка. Справді, в 2007 році, до свого 50-річчя, місто якісно змінило своє обличчя. Заплановані нами заходи виконані практично в повному обсязі. Місто активно живе і розвивається у всіх сферах життєдіяльності, незважаючи на певні перепони, які ставить час.
Знаю, що попри досягнуті успіхи є ще чимало питань над якими треба наполегливо працювати. Конкретні проекти чекають свого повного завершення.
Разом з тим, попри різні виклики сьогодення, я особисто та наша команда готові не покладаючи рук працювати задля блага та процвітання нашого містечка. Щиро переконана що ваші серця сповнені наснаги та прагнення перетворити нашу спільну оселю в затишний куточок краси та спокою. Від усієї душі хочу подякувати всім тих хто своєю щоденною, копіткою працю примножує добробут та славу нашої чудової Соснівки. Хай в ваших оселях панує добро та злагода а Господь Бог дарує Вам свою Вселенську ласку та любов.
Любі мої соснівчани, я щиро дякую вам за увагу та закликаю вас й надалі трудитися на благо розвитку та процвітання нашого краю.


Міський голова міста Соснівки
Ірина Харчук


Переглядів: 4237 | Дата розміщення: 13 жовтня 2008
 

Прокоментував:  Виталий
• здійснено капітальний ремонт вулиць (асфальтування: вул. Львівська (центральна дорога), вул. Шашкевича);-під капітальним слід розуміти некваліфіковане латання ям.Під таких робіт можем бачити уже зараз.
Рік тому проводився капітальний ремонт "стічного провулку" від вул. Грушевського до вул. Лісна.Дорога після ремонту за рік часу - знищена.
•Також в цьому році за кошти з бюджету розвитку міста ми маємо можливість провести поточні та капітальні ремонти доріг міста, зокрема реконструкцію вул. Шевченка-Козацька, поточний та капітальний ремонт доріг міста.- Якого вистачить на рік, а то й менше часу.Ось і всесь ремонт!!!!
Прокоментував:  vfdhbrsdyf
Шановна пані, що називається "мер". Ну звичайно, що до мера тобі далеко. Уважно прочитала звіт. Так скажи, скільки років ти будеш включати в свої недолугі плани реконстукцію, як пишеш" будинків по вул. Шептицького 1,3 та Грушевського 10,12,14. Ти ж в квітні місяці 2008 року клялась із своїм жеківцем в присутності "мера" Червонограда пана Чудійовича, що будинки будуть відремонтовані літом 2008 року.
То куда ж подівалися кошти?
А дороги. Про який капітальний ремонт ти тявкаєш?Інформаційне повідомлення

. Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Курси валютПанель керуванняПопулярне на сайті


Наше опитування

Соснівці потрібен сайт?

ТАК
НІ


Останні коментарі

Написав: ArjunRampe
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: RichardEcole
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: Kermitrix
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: MonteroBem
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: Richardzer
В статті: Фасадні роботи

Написав: Richardzer
В статті: Фасадні роботи

Написав: miracle
В статті: Фасадні роботи


Посилання

Ділові люди Червонограда
Новини Червонограда
Сокаль і сокальщина
Недорогий хостинг
Додай свій сайт
Сайт-візитка за 1 день

Найважливіші події

НАБУ отримало зразки голосу брата Єрмака – адвокат
Детективи Національного антикорупційного бюро провели слідчі дії з братом голови Офісу Президента Андрія Єрмака Денисом у справі щодо відеозаписів, на яких він, нібито, обговорює з кандидатами ...

Кличко визнав, що призначив директора з благоустрою за рекомендацією Єрмака
Директор Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міськради Олексій Кулеба був призначений на посаду за рекомендацією керівника Офісу Президента Андрія Єрмака.

Суд стягнув 80 мільйонів застави Микитася державі. Тепер має заплатити ще 100 млн
Суд стягнув на користь держави заставу колишнього народного депутата Максима Микитася, якого підозрюють в заволодінні майном Нацгвардії на більш ніж 81 мільйон гривень.

10 заповідей нової України


Публікації

Як скасувати плату за оренду на карантині: буде непросто, але шанси є
Що може зробити бізнес, який орендує приміщення в ТРЦ, під ресторани, магазини, та офісну нерухомість щоб скористатись "антикризовим" послабленням ...

Нові жорсткі обмеження на карантині: дозволи та заборони
"Українська правда" пояснює, що зміниться для різних категорій населення і підприємств та як влада планує слідкувати за дотриманням карантину.

COVID-19: якими препаратами нас будуть лікувати? Аналізуємо українській протокол
То чим нас будуть лікувати? І наскільки таке лікування безпечне та ефективне.

Червоноград. АвтострахуванняПро інтернет, дизайн та рідну мову (блог Циганика Влада)


Як з’явився знак питання?
Спочатку для позначення питального речення писали слово «питання» (лат. Quaesto). Для економії часу і паперу (а вони в той час були недешевими) слово скоротили до «qo». Процес подальшої еволюції знаку можна спостерігати на зображенні: Вам буде ...

Про новий український правопис
Ви вже навчилися вимовляти: проєкт, етер, дитирамб, павза та ирій? Цьогоріч, 22 травня Кабмін схвалив нову редакцію правопису української мови. Що ж, давно слід було. Мова змінюється і від цього нікуди не втечеш. Стара редакція українського ...

Слова омоніми в українській мові. Приклади омонімів
Омоніми (від дав.-гр. — «однаковий» + — «ім’я») — це слова, які збігаються у звучанні й на письмі, але мають різні, не пов’язані між собою лексичні значення. Омоніми потрібно відрізняти від багатозначних слів. Багатозначні слова мають ...

На злобу дня


"Крым останется в составе России, и эта тема закрыта раз и навсегда", - Лавров. Похоже, в Кремле считают, что Порошенко в Украине "раз и навсегда".
--------------------------------------------------------------------Пётр Алексеевич, журнал Forbes Украина опубликовал рейтинг 100 самых богатых украинцев в 2016 году, в котором отметил позитивную динамику роста вашего бизнеса. Скажите, пожалуйста, это элемент гибридной войны ...
--------------------------------------------------------------------Западные санкции начнут действовать только тогда, когда яхты Абрамовича, Сечина, Усманова и других будут курсировать исключительно в районе моря Лаптевых.
--------------------------------------------------------------------- Тебе не кажется, что в ходе «справедливых» реформ больше справедливости достаётся именно реформаторам? Это очень заметно на реформации их форм – реформаторы становятся всё толще и толще … - Ты знаешь, это ...
--------------------------------------------------------------------

Новинки музики та кіно


Джекі Чан заспівав душевну пісню про життя і друзів, яких вже немає (відео)
Передмова Джекі Чана до пісні "Все як раніше, тільки вас вже немає": «Коли людина раптом розуміє, що постаріла? Останнім часом щоразу, отримуючи ...

7 причин слухати музику на вінілі
Ріст популярності вінілу пов'язаний не тільки з повсюдною модою на вінтаж. Дізнайтеся ще сім причин, чому люди сьогодні слухають музику на платівках. ...

Чому в «Титаніку» Джек все ж помирає?
Одного разу в інтерв'ю режисер Джеймс Кемерон на питання "Чому в «Титаніку» Джек все ж помирає, адже на дошці було достатньо місця для двох?" ...

Книги та підручники


Mill Ends Park - найменший парк у світі
Мілл Ендс Парк - мініатюрний міський парк в американському місті Портленд, штат Орегон. Парк являє собою «кільце» на перетині двох вулиць з рослинами всередині нього, діаметром 0,61 м і площею 0,292 ...

Штукатурка чи поверхня планети? Зможете відрізнити?
Ви помічали іноді в облуплених стінах щось космічне? А в дитинстві чи не подорожували ви подумки по горах і долинах потрісканої стелі, лежачи в ліжку з грипом? Справді, іноді космічні пейзажі дійсно ...

Що знаходиться в морській воді, якщо заглянути в мікроскоп?
Біолог і фотограф Девід Літшвагер з Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США зачерпнув поблизу гавайських берегів два літри води, виплеснув її на рівномірно освітлену поверхню ...

Цитата дня


"Я бы сказал, что сегодня Украина окончательно оформила свой развод с Российской империей и именно так по-философски мы должны это воспринимать" П. Порошенко, Президент Украины (Развод, визовый режим и ров с крокодилами по всей границе)

Про сайт


Сайт sosnivka.lviv.ua створено на прохання Міської ради міста Соснівки для висвітлення подій і новин нашого міста та регіону.
Позаяк Міській раді сайт раптом став непотрібним, підтримкою та наповненням займається розробник — Циганик Влад.

Реклама на сайті


Шановні рекламодавці!
У вас є можливість розмістити рекламу на сайті.
За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до Адміністрації.

Нас відвідують


Locations of visitors to this page