На правах реклами:

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда та регіону

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда

www.chervonograd.biz

 

Лікарі б’ють на сполох: батьки масово відмовляються від щеплень для дітей

   Автор публикації: Андрій Адмін                                          Категорія: Вісті » Всіляке та різне
 

За словами начальника головного управління охорони здоров’я ЛОДА Віктора Кімаковича, якщо у попередні роки на Львівщині щепленнями були охоплені 97-98% дітей, то сьогодні ця цифра зменшилась майже на 8%. Натомість для того, аби інфекційні хвороби не поширювалися і не виникала загроза епідемій, відповідно до світових стандартів, щепленнями мають бути охоплені не менше 95% дітей.

Відтак лікарі не відкидають можливості епідемій у найближчі роки. У той же час вони закликають батьків не відмовлятися від щеплень, адже при зараженні лікування може виявитися для дитини дуже важким, а сама хвороба – летальною.

За словами міністра Василя Князевича, загалом по Україні показник охоплення дітей щепленнями є дещо вищий. У загальноукраїнській статистиці за цим показником Львівщина посідає 7-10 місце.
коментують
Василь Князевич, міністр охорони здоров’я України: «Люди відмовляються від щеплень. Це виллється у надзвичайно великі втрати і небезпеку для всього суспільства»
«Один з аспектів, який має величезне значення для всього світу і, в тому числі, для України, - це імунізація, так звана вакцинація або, як кажуть в народі, щеплення. Минулорічні події нанесли величезну шкоду цьому напрямку. По низці хворіб ми не досягаємо вакцинації на рівні 90%. Це говорить про те, що не все так добре. Почалися масові відмовлення від щеплень. Почались навіть політичні спекуляції довкола цього питання. А результат буде в майбутньому для конкретних індивідумів.

Я вважаю, що ні в чому не винна та дитинка, яка народилася і не розуміє, чому її мама не дозволяє, щоб їй зробили прививку. Потім ця дитина виросте і може пройти через певні муки, якщо, не дай Бог, захворіє і не матиме від цього захисту. Ускладнення від тієї чи іншої хвороби можуть дорого лягти на бюджет сім’ї, або призвести до летальних випадків чи інвалідності.

Коли ми проходимо певні стадії в своєму житті, то розуміємо, що в лікарню потрапляємо, коли край, коли треба допомогти здоров’ю. А тут породжений страх, коли здоровій дитині робиться прививка. Близько 10% людей починають відмовлятися від щеплень. Це колосальна цифра, яка далі виллється у надзвичайно великі втрати і небезпеку для всього суспільства».

Раїса Моїсеєнко, директор департаменту материнства та дитинства МОЗ: «Інфекційні хвороби все ще вбивають»
«У молодих батьків почала формуватися думка: «Навіщо щепити, якщо немає інфекції? Навіщо піддавати свою дитину і себе певному рівню ризику?». Але інфекції немає саме тому, що ми маємо нормальні світові стандарти охоплення імунізацією: 95% і вище по кожній інфекції. Це «золотий стандарт» у медицині. В Україні цей стандарт був ще вищим. Це повністю відповідало природному перебігу. Бо, як правило, за станом здоров’я 1-1,5% людей мають протипоказання до щеплень. Саме цьому населенню ми не робили щеплень.

На сьогодні питання імунізації постало надзвичайно актуально. Тому що велика кількість батьків хочуть, як в трамваї, проїхати «зайцем» і провести своїх дітей. Ви розумієте, що таке великий трамвай: 100 людей зайшло, а один не купив квитка. Коли зайде контролер і пройде повз 100 людей, цей «заєць» може десь зіскочити. Але інфекції абсолютно байдуже, чи купив він білет чи ні. Інфекція шукає базу, для того, щоб туди поселитися. Якщо 99 людей у цьому трамваї мають певний захист від інфекції, то, по-перше, цій інфекції важко пройти. Але якщо такого захисту не має 15 %, то інфекція таку людину знайде швидше.

Треба абсолютно усвідомлено розуміти ситуацію: проїхати сьогодні «зайцем» у світі, будучи не щепленим, і провезти свою дитину не вдасться. Не вдасться тому, що інфекція має такий природний перебіг, вона має резервуар.

Сьогодні є резервуар інфекцій. І він є не тільки в Україні, але й в світі. Імунізація рятує життя, і це дійсно так. Імунізація є основним правом людини, але не є доступною для всіх. Сьогодні, на жаль, внаслідок відмов батьків імунізація стала недоступною для дітей, хоча це є правом дитини. Адже інфекційні хвороби все ще вбивають».

Тарас, житель Львова: «Медики повинні довести, що вакцинація буде безпечною для дітей»
«Одна з причин відмови батьків від щеплень дітей полягає у браку довіри до того, що робить наша медицина. Після всіх цих скандалів з вакцинами, з померлими дітьми і тими, що стали внаслідок привичок каліками з одного боку, та з впертою і негнучкою позицією медиків, які закриваються своєю термінологією і не можуть по-людськи пояснити, в чому справа і що треба людям робити, на інший результат годі й чекати.

Ще один і не менш важливий бік справи полягає в тому, що не можна виключати того, що якась із вакцин, яку привозили в Україну, була неякісна або протермінована. Від нашого чиновника, якому пропонують добрий «відкат» можна сподіватися всього. А в даному випадку йдеться про грубезні гроші фармацевтичних компаній. І ніхто в нашій країні не має гарантії, що медичний препарат може бути дещо «лівий», а відтак – з негативними наслідками.

Те, що проводиться зараз така кампанія, це дуже добре, бо люди мають знати, навіщо це і які можуть бути результати через відсутність певних щеплень. Однак спочатку медики повинні показати і довести свою готовність фахово вирішити цю ситуацію. По-перше, забезпечити Україну добрими препаратами для вакцинування, а по-друге, визначати дітей, які мають протипокази для введення таких вакцин. А головне – робити це на власному прикладі. Бо серед звичайних батьків дуже поширена думка про те, що медики своїм дітям чи внукам таких вакцин не дають, а роблять це лише із тими, хто в медицині ніякої тями не має і мусить вірити лікарям на слово


Переглядів: 859 | Дата розміщення: 25 квітня 2009
 
Інформаційне повідомлення

. Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Курси валютПанель керуванняПопулярне на сайті


Наше опитування

Соснівці потрібен сайт?

ТАК
НІ


Останні коментарі

Написав: MonteroBem
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: Richardzer
В статті: Фасадні роботи

Написав: Richardzer
В статті: Фасадні роботи

Написав: miracle
В статті: Фасадні роботи

Написав: JosephGoma
В статті: Фасадні роботи

Написав: iterloora
В статті: Фасадні роботи

Написав: Travisson
В статті: Фасадні роботи


Посилання

Ділові люди Червонограда
Новини Червонограда
Сокаль і сокальщина
Недорогий хостинг
Додай свій сайт
Сайт-візитка за 1 день

Найважливіші події

Головні новини дня – за 60 секунд
Розборки в Луганську тривають, в Полтаві побили суддю, Вакарчук може сміливо йти на вибори, указ про призначення Труби на посаду ДБР підписаний - новини, які обговорювали 22 листопада.

У Полтаві побили суддю Ларису Гольник
У Полтаві напали на суддю Ларису Гольник та її чоловіка Ігоря Гавриленка.

Плотницький звернувся до мешканців ОРЛО: Скоро все скінчиться
Ватажок бойовиків, які захопили частину Луганської області, Ігор Плотницький обіцяє жителям окупованих територій швидко взяти ситуацію під контроль.

10 заповідей нової України


Публікації

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид
Через 22 роки після відкриття справи Міжнародний трибунал в Гаазі визнав екс-начальника ГШ Війська Республіки Сербської Ратко Младича винним. Але суд ...

У пологовому, як вдома. В Україні йдуть назустріч прихильникам домашніх пологів
У київському пологовому будинку №5 втомилися боротися з цим явищем і вирішили налагодити контакт і з домашніми акушерками, і з жінками, які обирають ...

Данський синдром: Хмельницький вчить Україну, як використовувати сонце
В одному з міст холодної Данії кожна п'ята оселя обігрівається сонцем. В Україні теж з'являються свої піонери у використанні сонячної енергії в ...

Червоноград. АвтострахуванняПро інтернет, дизайн та рідну мову (блог Циганика Влада)


Фейсбук-лайфхак, який полегшить життя вам та вашим друзям і підписникам
Фейсбук часто придумує нові інструменти чи вдосконалює вже існуючі налаштування. Даний хак складається з двох частин, які спільно дають прекрасні нові можливості: 1. Віднедавна з’явилася можливість додавати в альбоми не лише фотографії, але і ...

Вірус Petya. Як справитися з хакерською атакою?
Україною поширюється комп’ютерний вірус Petya.A — атаковано десятки компаній та установ. Вірус шифрує не окремі файли, а цілий розділ диска (тому), вимагаючи гроші за ключ розблокування. Метою зловмисного ПЗ є таблиця розміщення файлів NTFS. ...

3 програми, які допоможуть повернути втрачені дані
Втрата даних може статися на будь-якому пристрої, який здатний ці дані зберігати – комп’ютер, планшет, флешка… Причини втрати даних: людська помилка, пошкодження файлу чи пристрою, злом, віруси і шкідливі програми, механічне ...

На злобу дня


Авария на уральском "Маяке" показывает, что в радиоактивный пепел Россия может превратить только себя...
--------------------------------------------------------------------Никак не пойму, в новороссии сейчас гражданская или отечественная война?
--------------------------------------------------------------------- Порошенко, Гройсман... Знаете в четвертую годовщину с начала Майдана так и хочется сказать - Нет, не те пришли к власти после Революции Достоинства. Не те.. - Знаете, извините за сарказм, но тоже очень ...
--------------------------------------------------------------------Ну, с женщиной 3-го тысячелетия определились. Идём дальше. Мужчина 3-го тысячелетия – Роман Насиров. Мальчик 3-го тысячелетия – Саша Аваков. Девочка 3-го тысячелетия – Лена Зайцева. Знаем, помним, гордимся…
--------------------------------------------------------------------

Новинки музики та кіно


Panapic - музичний формат 70-х (фото, відео)
Наприкінці сімдесятих років минулого століття система Panapic була доволі популярною. Panapic - це не просто формат, а ціла мультимедійна система, ...

Група виконала пісню з зациклених фрагментів, використовуючи затримку в трансляції Facebook Live
Ірландська група The Academic провела пряму трансляцію на Фейсбуці, під час якої представила незвичайну версію своєї пісні «Bear Claws». Музиканти ...

Режисер фільму «Район № 9» опублікував нову CG-короткометражку Praetoria
Ніл Бломкамп (Neill Blomkamp), який є режисером таких фантастичних фільмів, як «Район № 9», «Елізіум - рай не на Землі» і «Робот на ім'я Чаппі», ...

Книги та підручники


Найзліша черепаха в світі (відео)
37-річний житель британського графства Камбрія Джон Френч рік тому придбав собі "сторожову черепаху". У всякому разі, озлоблений зелений вихованець по кличці Тіммі поводиться саме так. Він кидається ...

Що означають назви країн Північної і Центральної Америки?
Чому Канада називається Канадою, Куба - Кубою, а Гондурас - Гондурасом. Ми заглянули в історію і спробували розібратися, як з'явилися назви 23 американських держав. 1. США (United States of America) ...

Зображення Сатурна, зроблені з апарата Кассіні (фото)
Космічний апарат Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (НАСА) «Кассіні» протягом 20 років надсилав на Землю зображення Сатурна. Космічний апарат Кассіні — ...

Цитата дня


"Я бы сказал, что сегодня Украина окончательно оформила свой развод с Российской империей и именно так по-философски мы должны это воспринимать" П. Порошенко, Президент Украины (Развод, визовый режим и ров с крокодилами по всей границе)

Про сайт


Сайт sosnivka.lviv.ua створено на прохання Міської ради міста Соснівки для висвітлення подій і новин нашого міста та регіону.
Позаяк Міській раді сайт раптом став непотрібним, підтримкою та наповненням займається розробник — Циганик Влад.

Реклама на сайті


Шановні рекламодавці!
У вас є можливість розмістити рекламу на сайті.
За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до Адміністрації.

Нас відвідують


Locations of visitors to this page