На правах реклами:

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда та регіону

Закрита соціальна мережа ділових людей Червонограда

www.chervonograd.biz

 

Лікарі б’ють на сполох: батьки масово відмовляються від щеплень для дітей

   Автор публикації: Андрій Адмін                                          Категорія: Вісті » Всіляке та різне
 

За словами начальника головного управління охорони здоров’я ЛОДА Віктора Кімаковича, якщо у попередні роки на Львівщині щепленнями були охоплені 97-98% дітей, то сьогодні ця цифра зменшилась майже на 8%. Натомість для того, аби інфекційні хвороби не поширювалися і не виникала загроза епідемій, відповідно до світових стандартів, щепленнями мають бути охоплені не менше 95% дітей.

Відтак лікарі не відкидають можливості епідемій у найближчі роки. У той же час вони закликають батьків не відмовлятися від щеплень, адже при зараженні лікування може виявитися для дитини дуже важким, а сама хвороба – летальною.

За словами міністра Василя Князевича, загалом по Україні показник охоплення дітей щепленнями є дещо вищий. У загальноукраїнській статистиці за цим показником Львівщина посідає 7-10 місце.
коментують
Василь Князевич, міністр охорони здоров’я України: «Люди відмовляються від щеплень. Це виллється у надзвичайно великі втрати і небезпеку для всього суспільства»
«Один з аспектів, який має величезне значення для всього світу і, в тому числі, для України, - це імунізація, так звана вакцинація або, як кажуть в народі, щеплення. Минулорічні події нанесли величезну шкоду цьому напрямку. По низці хворіб ми не досягаємо вакцинації на рівні 90%. Це говорить про те, що не все так добре. Почалися масові відмовлення від щеплень. Почались навіть політичні спекуляції довкола цього питання. А результат буде в майбутньому для конкретних індивідумів.

Я вважаю, що ні в чому не винна та дитинка, яка народилася і не розуміє, чому її мама не дозволяє, щоб їй зробили прививку. Потім ця дитина виросте і може пройти через певні муки, якщо, не дай Бог, захворіє і не матиме від цього захисту. Ускладнення від тієї чи іншої хвороби можуть дорого лягти на бюджет сім’ї, або призвести до летальних випадків чи інвалідності.

Коли ми проходимо певні стадії в своєму житті, то розуміємо, що в лікарню потрапляємо, коли край, коли треба допомогти здоров’ю. А тут породжений страх, коли здоровій дитині робиться прививка. Близько 10% людей починають відмовлятися від щеплень. Це колосальна цифра, яка далі виллється у надзвичайно великі втрати і небезпеку для всього суспільства».

Раїса Моїсеєнко, директор департаменту материнства та дитинства МОЗ: «Інфекційні хвороби все ще вбивають»
«У молодих батьків почала формуватися думка: «Навіщо щепити, якщо немає інфекції? Навіщо піддавати свою дитину і себе певному рівню ризику?». Але інфекції немає саме тому, що ми маємо нормальні світові стандарти охоплення імунізацією: 95% і вище по кожній інфекції. Це «золотий стандарт» у медицині. В Україні цей стандарт був ще вищим. Це повністю відповідало природному перебігу. Бо, як правило, за станом здоров’я 1-1,5% людей мають протипоказання до щеплень. Саме цьому населенню ми не робили щеплень.

На сьогодні питання імунізації постало надзвичайно актуально. Тому що велика кількість батьків хочуть, як в трамваї, проїхати «зайцем» і провести своїх дітей. Ви розумієте, що таке великий трамвай: 100 людей зайшло, а один не купив квитка. Коли зайде контролер і пройде повз 100 людей, цей «заєць» може десь зіскочити. Але інфекції абсолютно байдуже, чи купив він білет чи ні. Інфекція шукає базу, для того, щоб туди поселитися. Якщо 99 людей у цьому трамваї мають певний захист від інфекції, то, по-перше, цій інфекції важко пройти. Але якщо такого захисту не має 15 %, то інфекція таку людину знайде швидше.

Треба абсолютно усвідомлено розуміти ситуацію: проїхати сьогодні «зайцем» у світі, будучи не щепленим, і провезти свою дитину не вдасться. Не вдасться тому, що інфекція має такий природний перебіг, вона має резервуар.

Сьогодні є резервуар інфекцій. І він є не тільки в Україні, але й в світі. Імунізація рятує життя, і це дійсно так. Імунізація є основним правом людини, але не є доступною для всіх. Сьогодні, на жаль, внаслідок відмов батьків імунізація стала недоступною для дітей, хоча це є правом дитини. Адже інфекційні хвороби все ще вбивають».

Тарас, житель Львова: «Медики повинні довести, що вакцинація буде безпечною для дітей»
«Одна з причин відмови батьків від щеплень дітей полягає у браку довіри до того, що робить наша медицина. Після всіх цих скандалів з вакцинами, з померлими дітьми і тими, що стали внаслідок привичок каліками з одного боку, та з впертою і негнучкою позицією медиків, які закриваються своєю термінологією і не можуть по-людськи пояснити, в чому справа і що треба людям робити, на інший результат годі й чекати.

Ще один і не менш важливий бік справи полягає в тому, що не можна виключати того, що якась із вакцин, яку привозили в Україну, була неякісна або протермінована. Від нашого чиновника, якому пропонують добрий «відкат» можна сподіватися всього. А в даному випадку йдеться про грубезні гроші фармацевтичних компаній. І ніхто в нашій країні не має гарантії, що медичний препарат може бути дещо «лівий», а відтак – з негативними наслідками.

Те, що проводиться зараз така кампанія, це дуже добре, бо люди мають знати, навіщо це і які можуть бути результати через відсутність певних щеплень. Однак спочатку медики повинні показати і довести свою готовність фахово вирішити цю ситуацію. По-перше, забезпечити Україну добрими препаратами для вакцинування, а по-друге, визначати дітей, які мають протипокази для введення таких вакцин. А головне – робити це на власному прикладі. Бо серед звичайних батьків дуже поширена думка про те, що медики своїм дітям чи внукам таких вакцин не дають, а роблять це лише із тими, хто в медицині ніякої тями не має і мусить вірити лікарям на слово


Переглядів: 1072 | Дата розміщення: 25 квітня 2009
 
Інформаційне повідомлення

. Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Курси валютПанель керуванняПопулярне на сайті


Наше опитування

Соснівці потрібен сайт?

ТАК
НІ


Останні коментарі

Написав: MonteroBem
В статті: ОГОЛОШЕННЯ

Написав: Richardzer
В статті: Фасадні роботи

Написав: Richardzer
В статті: Фасадні роботи

Написав: miracle
В статті: Фасадні роботи

Написав: JosephGoma
В статті: Фасадні роботи

Написав: iterloora
В статті: Фасадні роботи

Написав: Travisson
В статті: Фасадні роботи


Посилання

Ділові люди Червонограда
Новини Червонограда
Сокаль і сокальщина
Недорогий хостинг
Додай свій сайт
Сайт-візитка за 1 день

Найважливіші події

Клімкін: США чітко заявили, що Україна буде в НАТО
Сполучені Штати висловили дуже чітку підтримку прагнення України до членства в НАТО, та підкреслили, що одного дня Україна буде повноправним членом Альянсу.

Сенцова відзначили премією імені Магнітського
Українського режисера, політв'язня Олега Сенцова відзначили міжнародної премією у сфері журналістських розслідувань і захисту прав людини в усьому світі імені Сергія Магнітського.

Хакери РФ удають із себе керівництво Держдепу США - Reuters
Хакери, пов'язані з урядом РФ, удають із себе співробітників Держдепу США в операції, спрямованій на зараження комп'ютерних систем державних установ США, аналітичних центрів і бізнес компаній.

10 заповідей нової України


Публікації

Люди Z. Якою є нинішня молодь, як з нею спілкуватися та до чого готуватися
Британська журналістка і дослідниця Хлоя Комбі розповіла про покоління Z, можливості блогінгу і здорові стосунки з новими медіа.

Як українцю купити нерухомість за кордоном
Придбання квартири або будинку за кордоном може бути хорошою довгостроковою інвестицією. Як отримати бажане і не втратити гроші? (рос.)

Шанс для партії Саакашвілі: президентські вибори у Грузії пішли не за сценарієм влади
Президентські вибори у Грузії стали особливими не лише тому, що це останнє пряме обрання голови держави. Ці вибори можуть стати початком докорінної ...

Червоноград. АвтострахуванняПро інтернет, дизайн та рідну мову (блог Циганика Влада)


Фейсбук-лайфхак, який полегшить життя вам та вашим друзям і підписникам
Фейсбук часто придумує нові інструменти чи вдосконалює вже існуючі налаштування. Даний хак складається з двох частин, які спільно дають прекрасні нові можливості: 1. Віднедавна з’явилася можливість додавати в альбоми не лише фотографії, але і ...

Вірус Petya. Як справитися з хакерською атакою?
Україною поширюється комп’ютерний вірус Petya.A — атаковано десятки компаній та установ. Вірус шифрує не окремі файли, а цілий розділ диска (тому), вимагаючи гроші за ключ розблокування. Метою зловмисного ПЗ є таблиця розміщення файлів NTFS. ...

3 програми, які допоможуть повернути втрачені дані
Втрата даних може статися на будь-якому пристрої, який здатний ці дані зберігати – комп’ютер, планшет, флешка… Причини втрати даних: людська помилка, пошкодження файлу чи пристрою, злом, віруси і шкідливі програми, механічне ...

На злобу дня


"Крым останется в составе России, и эта тема закрыта раз и навсегда", - Лавров. Похоже, в Кремле считают, что Порошенко в Украине "раз и навсегда".
--------------------------------------------------------------------Пётр Алексеевич, журнал Forbes Украина опубликовал рейтинг 100 самых богатых украинцев в 2016 году, в котором отметил позитивную динамику роста вашего бизнеса. Скажите, пожалуйста, это элемент гибридной войны ...
--------------------------------------------------------------------Западные санкции начнут действовать только тогда, когда яхты Абрамовича, Сечина, Усманова и других будут курсировать исключительно в районе моря Лаптевых.
--------------------------------------------------------------------- Тебе не кажется, что в ходе «справедливых» реформ больше справедливости достаётся именно реформаторам? Это очень заметно на реформации их форм – реформаторы становятся всё толще и толще … - Ты знаешь, это ...
--------------------------------------------------------------------

Новинки музики та кіно


Джекі Чан заспівав душевну пісню про життя і друзів, яких вже немає (відео)
Передмова Джекі Чана до пісні "Все як раніше, тільки вас вже немає": «Коли людина раптом розуміє, що постаріла? Останнім часом щоразу, отримуючи ...

7 причин слухати музику на вінілі
Ріст популярності вінілу пов'язаний не тільки з повсюдною модою на вінтаж. Дізнайтеся ще сім причин, чому люди сьогодні слухають музику на платівках. ...

Актор розкрив таємницю закінчення фільму «Початок»
Знаменитий британський актор, володар двох премій «Оскар» Майкл Кейн розкрив одну з головних загадок фільму режисера Крістофера Нолана «Початок». Про ...

Книги та підручники


Найцінніше в світі дерево (фото)
У 2014 році рибалка з Гонконгу на ім'я Мін Квок під час чергової риболовлі витягнув з сіті не рибу, а величезний шматок дерева. Тут би почати перейматися, але рибалка помітив, що з дерева витікає ...

Як виглядають «будинки богів» у Венесуелі (фото)
На Гвіанському плоскогір'я в Південній Америці розташувалися гори з усіченою, плоскою вершиною. Їх називають тепуї. Слово «тепуї» на мові індіанців пемон, корінних жителів Венесуели, Бразилії і ...

Як виглядають тварини зсередини (фото)
Орегонський зоопарк вирішив показати, як виглядають звірята зсередини, опублікувавши рентгенівські знімки тварин. Мешканці найстарішого зоопарку Орегона нещодавно проходили чергову перевірку ...

Цитата дня


"Я бы сказал, что сегодня Украина окончательно оформила свой развод с Российской империей и именно так по-философски мы должны это воспринимать" П. Порошенко, Президент Украины (Развод, визовый режим и ров с крокодилами по всей границе)

Про сайт


Сайт sosnivka.lviv.ua створено на прохання Міської ради міста Соснівки для висвітлення подій і новин нашого міста та регіону.
Позаяк Міській раді сайт раптом став непотрібним, підтримкою та наповненням займається розробник — Циганик Влад.

Реклама на сайті


Шановні рекламодавці!
У вас є можливість розмістити рекламу на сайті.
За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до Адміністрації.

Нас відвідують


Locations of visitors to this page