|
У Львові завершують попередній етап розробки стратегії міського транспортного руху. Згідно зі стратегією, у Львові має з’явитись трамвайна колія до стадіону, реформують транспортні шляхи та покращать якість громадського транспорту.
«На розробку стратегії Львівська міська рада залучила 500 тисяч євро гранту від урядового банку Німеччини KfW. Розробляє її німецький консорціум PTV AG – VCDB GMBH. Дана концепція дасть змогу впорядкувати рух у місті, визначити пріоритетні транспортні напрямки руху в місті та запропонувати вже готові проекти по їх розвитку», - зауважив начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Сергій Кіраль.
На даний час на стадії завершення знаходяться дослідження транспортних потоків (для моторизованого індивідуального транспорту та громадського транспорту). Такими дослідженнями було охоплено понад 150 основних перехресть, ключові дороги та магістралі. Також проводяться дослідження пасажиропотоків, якими охоплено усі автобусні, тролейбусні, трамвайні маршрути. На їх основі будуть проведені розрахунки загазованості та шуму для міста Львова.
Базова структура техніко-економічного обгрунтування для трамвайної колії до стадіону є готовою і на даний час проводиться її внутрішнє погодження та деталізація. На подальших етапах розроблені сценарії дадуть змогу в загальному оцінити доцільність та ефективність цих проектів.
На даний час проводиться робота над прогнозами структурних даних для Львова, а також здійснюється аналіз існуючих прогнозів соціально-економічного розвитку країни, регіону та міста з метою розробки сценаріїв розвитку транспортної системи Львова. Буде розроблено 3 таких сценарії і на їх основі сформовано прогнози розвитку транспортної моделі. У цей процес буде залучено також місцевих експертів.
Вже в період між 2 та 6 березня 2009 року було проведено перший тренінг по роботі з програмним забезпеченням для транспортного моделювання VISUM. Після закінчення аналізу, обробки та внесення у транспортну модель даних щодо транспортної пропозиції моторизованого індивідуального транспорту та громадського транспорту, їх було інтегровано у модель VISUM. Наступний тренінг заплановано на кінець квітня. До цього часу планується також завершити роботу над аналітичною частиною моделі і тому її можна буде використати також і в навчальних цілях.
Нагадаємо, що 19 грудня Львівська міська рада підписала з компанією угоду про співпрацю, що дала старт розробці загальноміської транспортної стратегії, що покликана адаптувати та розвинути усю транспортну мережу Львова, аби уникнути корків та «оживити» вулиці. Розробляється стратегія на 20 років.
Концепція дасть змогу впорядкувати рух у місті, визначити пріоритетні транспортні напрямки руху в місті та запропонувати вже готові проекти по їх розвитку.
В результаті розробки концепції має бути визначено проекти в сфері дорожньої інфраструктури, громадського та міського транспорту, управління транспортними потоками розвитку міського транспорту на 20 років.
Також Львову на безоплатній основі передадуть програмне забезпечення, що буде використовуватись при розробці даної концепції консорціумом PTV AG – VCDB GMBH.
Прес-служба Львівської міської ради
|
|
|
Переглядів: 2114 | Дата розміщення: 2 квітня 2009
|
 
|