Кіно фільм Термінатор 4 та прийде рятівник (Terminator Salvation) вже анонсований студією Warner Bros. і буде показаний на широких екранах влітку 2009 років. Серед претендентів на головні ролі називають імена Віна Дізеля і Крістіана Бейла. Чи з'явиться в Термінаторе 4 залізний Арні, і наскільки епізодичною буде його роль, поки невідомо. Лютий почнеться в томуж позитивному настрої. Очолює його заздалегідь неодноразово облаяний російський проект «Повернення мушкетерів» — Георгій Юнгвальд-хилькевіч, режисер всіх без виключення вітчизняних «Мушкетерів», вирішив повернутися.Продовження фільма який зробив Михаїла Боярського зіркою №1 радянського кінематографу приречено на успіх!Наступні кіношедеври які будуть змагатись за наші очі та гаманці це «Герцогиня» з Кірою Найтлі і ще дві більш ніж гідні оськар-драми — «Загадкова історія Бенджамина Баттона» Девіда Фінчера і «Фрост проти Никсона» Рона Ховарда.Далі, 12 лютого, в останній досвятковий уїкенд, в прокат виходять :«Мільйонер з трущоб» Денні Бойла, австралійської воєнно-аморной драми База Лурмана «Австралія» і американського хоррор-рімейка «П'ятниця 13».
Далі ще цікавіше повнометражна анімація про Алісу Селезневу «День народження Аліси» виконує соло, комедії «Рожева пантера 2» і «Готель для собак» підхоплюють, паранормальний тіпа-комікс «П'ятий вимір» і заокеанський мультфільм «Ігор» на десерт, а заполірує нерабочєє настрій знову предоськаровськая драма, знову ж таки Клінта Іствуда, по імені «Гран Торіно». З наближенням 8 березня з вичерпанням оськаровськой тематики владу в прокаті резонно візьмуть романтичні проекти з переважанням слова «кохання» у назвах: заокеанські «Заборонене кохання» і «Обіцяти — не означає одружуватися», а також вітчизняні — зоряна «Любов у великому місті» і музична «Перше кохання». Альтернативою всьому цьому «жіночому щастю, був би милий поруч» послужить лише очікуваний заокеанський кинокомікс «Охоронці». Якщо, звичайно, його вихід в прокат не зірве відома судова тяжба. Ще через тиждень романтики додасться ще і на фільм «Марлі і я», який чекає своєї години аж з січня. Весняні шкільні канікули, що наближаються ж, вже 19 березня принесуть в прокат деяку кількість дитячих релізов. В основному цю нішу займуть комп'ютерні мультфільм «Монстри проти прибульців» а також чомусь сто разів відкладена фільм-фантазія «Чорнильне серце». Ну, а просто за компанію з ними вийде типовий квітневий реліз — нумерологичеський фільм-катастрофа з Ніколасом Кейджем «Знамення». Завершує ж традиційно жирний березень все те, що не змогло вписатися в минулі тижні — знову ж таки типовий квітневий жанровий асортимент: родинний рімейк «Гора відьми», шпигунський детектив «Нічого особистого» і трилер «Одержима». Ну, і власне квітень за традицією тіхо-мірно чекає травневих блокбастерних битв титанів. До вашої уваги вітчизняний епік «Тарас Бульба», фантастичний вась-вась бойовик «Смерш XXI», сюди ж планується перенести вихід доки жовтня, що офіційно значиться на кінець, другого фільму дилогії «Населений острів». Забавне поєднання, якщо пригадати, що в квітнітакож виходить черговий проект з Павлом Волей «Наречена за будь-яку ціну».
Далі слідують: малобюджетноє фентезі «Драгонбол», бек-ту-бізнес сиквел «Форсаж 4» з лисим Дизелем, комедія про собачок «Чихуахуа з Беверлі-хиллс», незамутненний екшн «Адреналін 2» з Джейсоном Стейтамом, гик-комедія «Фанати», балаганна комедія «Герой супермаркету», музична британська ретро-комедія «Рок-волна» і нарешті перший з серії обіцяних спін-оффов всесвіту «Людей Ікс» — «Росомаха», зрозуміло, з Х'ю Джекманом в ролі самого. Йому, таким чином, дістаються і всі травневі вихідні. А ось і заповітний травень, який віників не в'яже.Першим, 7 травня виходить «Зоряна дорога», ретро-новеллізация Джей Джей Абрамса. Капітан Спок зі своїми парубками обрушаться на нас стрімким домкратом. 14 травня виходять «Ангели і демони», Дена Брауна, а супроводжувати його буде лялькова нуар-анімация «Кораліна в країні кошмарів» від режисера «Кошмару перед Різдвом». 21 травня віддані «Ночі в музеї 2», ще одна непонятка, одна справа безконечні січневі іди, зовсім інше — шашликовий час теплих травневих днів. І лише 28 травня, під канікули і таке інше, викочується по-справжньому важка артилерія, без сумнівів головний реліз цього року — «Термінатор 4: Та прийде рятівник». Рестарт культового франчайза вже зараз супроводиться запамороченнями фанатів і бурчанням інших кіноманів. Звичайний же глядач просто повинен пам'ятати, що облаяний всіма «Термінатор 3» колисьстав, хто не пам'ятає, першим справжнім блокбастером в новітній час, його касу зуміли обійти лише такі тітаникі, як «Повернення Короля» і «Нічний дозор». А це щось та означає. Влітку виходить аж пять довгоочікуваних блокбастерів.У червні виходять піксаровський мультфільм «Вгору» про дідуся, що літає на кульках, а також «Трансформери 2», у кращому вигляді, з Мішей Беем за штурвалом. Десептікони не задаються! Липень представлений мультфільмом «Льодовиковий період 3», хто пам'ятає, друга частина стала у нас першим в новітній історії анімаційним блокбастером. Шаблезуба білка рулід.
Ледве пізніше стартує фільм-катастрофа Роланда Еммеріха «2012», що лякає доки лаконічним тізером з цунамі, що захльостує Еверест. А завершиться липень відкладеним аж з жовтня черговим заходом на творчість Джоан Роулінг по імені «Гарі Поттер і Прінц-полукровка». Почому тут напівкровка, і коли вже казочці кінець, поцікавтеся у беззмінного режисера Девіда Йейтса.З настанням осіні список призначених прем'єр і зовсім скорочується до телеграфного стилю. Стартує черговий «Пункт призначення 4» і мабуть чергова «Пила», начебто значаться жовтнем вітчизняні довгобуди: «Вій», пельовінськоє «Покоління Пі» і комедіклабовськая «Наша Раша». Зовсім же сховався в туман далекий грудень. Там обіцяний між іншим кемероновський «Аватар», доки пісанний вилами на воді зважаючи на кризу і повною несознанки панів промоутерів, а також заокеанські «Елвін і бурундуки 2» і вітчизняні анімаційні «Білка і стрілка».
|